נעמי יוגב Noomi Yogev

000
צילום וספרים אישיים ייחודיים
כתובת> קדימה    טלפון> 052-8730357

ספרים מספרים

את מגע הקסם שבעבודותיה של נעמי יוגב מרגישים מיד. סגנונה נקי, אסתטי ועדין והעבודה איתה היא חוויה בלתי נשכחת. נעמי מתמחה ביצירת ובהפקת ספרים אישיים מכל הסוגים. תהליך יצירת הספרים הוא מסע מרגש ומשותף שבמהלכו מלקטים תמונות, מסמכים ותעודות מן העבר ועורכים ראיונות עם כותבת מקצועית. נעמי מגבשת דרך הסיפורים והרגעים הקטנים והגדולים של החיים את הסיפור השלם, ויוצרת בכל פעם מחדש ספר ייחודי.
אפשר ליהנות גם מכישורי הצילום שלה, לערוך צילומים משפחתיים או פורטרטים בבית ובסטודיו ולשלבם בספר. "מסע מהסוג הזה הוא חוויה תרפויטית מעשירה", מספרת נעמי ומוסיפה כי עבורה כל ספר הוא יצירה חדשה, שונה ומרגשת. הספרים מודפסים על נייר איכותי וכרוכים בעבודת יד. אפשר לבחור מתוך מגוון עצום של חומרי כריכה ולשלב הטבעה או תמונה. לשנים רבות של זיכרונות יפים.

של מי> נעמי יוגב
הכי הכי> ספר מעוצב המשלב צילומים של נעמי, המתלווה למשפחות ומתעדת אותן לאורך זמן. כך תוכלו ליצור ספרייה משפחתית אישית.
כדאי לדעת> ספר של נעמי יוגב הוא מתנה מושלמת לכל גיל ואירוע. חשוב להתחיל את התהליך די זמן מראש, בעיקר אם יש תאריך יעד - יום הולדת, יום נישואין וכו'.
אתר> www.noomiyogev.com
מייל>info@noomiyogev.com

Noomi Yogev
Personalized Photography Albums
Noomi’s unique and sensitive style is applied to everything she does. Her photography and album design leaves you with a souvenir you’ll cherish for years to come. Printed on high quality paper with hard cover, the albums make the perfect gift for any occasion.
Add> Qadima


Tel> 052-8730357
Web>www.noomiyogev.com
Mail>info@noomiyogev.com