נועה ירון Noa Yaron

000
סטיילינג
טלפון> 054-4529830

המלתחה הנכונה

אם גם אתן מוצאות את עצמכן עומדות מול הארון וממלמלות "אין לי מה ללבוש", הגיע הזמן שתפגשו את נועה ירון. מי שהייתה הסטייליסטית הראשית של סוכנות “Elite Models” בארץ, עובדת היום כסטייליסטית וכמלבישה אישית לנשות עסקים, לסלבריטאים ולכל מי שחשוב לה להתלבש טוב, ומהר. מה זה אומר? נועה יוצאת עם לקוחותיה לסיבובי קניות ממוקדים, שבהם היא עוזרת להן לרכוש את הפריטים המתאימים לגזרתן
ולעונה. היא מאבזרת את הארון בפריטים הנכונים, אלה שמשדרגים את ההופעה מיום יומית לאלגנטית, מסדרת את הארון כך שיהיה קל להתמצא בו ומכינה קטלוג אישי ללקוחה, כדי שתוכל לבחור את התלבושת הנכונה לכל אירוע. היא תשדרג את המלתחה בדייקנות לפי העונה והאופנה, תיתן עצות והוראות לבחירה נכונה של פריטים ותחסוך זמן יקר והרבה תסכול. משטרת האופנה שוב לא תתפוס אתכן לא מוכנות.

של מי> נועה ירון
הכי הכי> לדעת שביום של פגישה חשובה או אירוע מיוחד תוכלו לשלוף מהארון סט בגדים מנצח, מבלי לבזבז חצי שעה בהתלבטויות ובהתאמה בין פריטים שונים.
כדאי לדעת> לנועה יש קו בגדי ים אופנתי וטרנדי לקיץ הקרוב. להשיג דרכה ובחנויות מובחרות.
אתר> www.noayaron.com
מייל>noayaron1@bezeqint.net

Noa Yaron
Styling
“Stylist to the stars”, Sounds great right? Well now you can enjoy styling services that will make you look and feel like a star. Noa will rearrange your closet, help you shop for a beautiful, well fitted and easy to use wardrobe and equip you with the right accessories to turn your look around with a flick of a belt.
Tel> 054-4529830


Web>www.noayaron.com
Mail>noayaron1@bezeqint.net