אינדיבידואל סטייל Individual Style

000
You, Only Better
טלפון> שרי 054-674-2785; שרה 054-759-4603

בגדי המלכה החדשים

בין היכולת המופלאה של שרי גולדסמיט "לקרוא" את הלקוחה, החוש האופנתי המחודד של שרה פרוינד והניסיון העשיר של שתיהן באופנה ובסטיילינג, גם מאותגרת המלתחה הקשה ביותר תשתדרג בלוק אופנתי, עדכני ומחמיא. צמד הסטייליסטיות מביאות עמן ניסיון עשיר מחייהן ומעבודתן בניו יורק ובאירופה ועוזרות לכל אחת להבין את מבנה גופה ולגלות אילו גזרות וצבעים
מתאימים לה, יוצאות איתה לקניות ומסדרות יחד את הארון להתמצאות מהירה. שירותיהן מתחילים בקניינות אישית, ומשלבים גם ייעוץ נקודתי לקראת אירוע, ארגון המלתחה וסדנאות סטיילינג לקבוצות. הדגש שהן שמות על סגנון אישי מבטיח שתוכלי להיות מעודכנת ואופנתית, מבלי להיות קורבן אופנה.

של מי> שרה פרוינד ושרי גולדסמיט
הכי הכי> המלתחה החדשה שלך: אלגנטית, עדכנית, מסודרת ומתאימה לך בול.
כדאי לדעת> שרי ושרה עוזרות ללקוחות להבין איזה מסר אופנתי הן רוצות לשדר, איך להביע את עצמן ואת אישיותן באמצעות הבגדים ומה ללבוש בשביל לעשות את כל אלה בדרך המחמיאה ביותר.
אתר> www.isyouonlybetter.com
מייל>info@isyouonlybetter.com

Individual Style
You, Only Better
This talented duo has the sophistication, sense of style and know-how to transform your closet, resulting in a well-organized and elegant wardrobe that will truly reflect your personality and taste. Put yourself in their capable hands and learn how to express your inner fashionista.
Tel> Sarah 054-759-4603;
Sherri 054-674-2785
Web>
www.isyouonlybetter.com

Mail>info@isyouonlybetter.com