יערה פילאטיס Pilates Ya’ara

000
סטודיו לפילאטיס
כתובת> בראלי 3, שכונת ל', תל אביב    טלפון> 03-6447664; 050-6938096

גמישות ודיוק

הסטודיו לפילאטיס של יערה הוא המקום המושלם להתחיל, להמשיך ולהעמיק בו את תרגול הפילאטיס שלכם. יערה, לשעבר רקדנית בלהקת המחול הקיבוצית, היא מורה פעילה זה שנים רבות, ורכשה את השכלתה ממיטב המורים בחו"ל. אל הסטודיו שלה היא מביאה שפע של ניסיון, ותפיסה הוליסטית שבמסגרתה השיעורים מלווים במפגשים עם אנשי מקצוע מתחומים משלימים.
הסטודיו, שהחל את דרכו כמקום ביתי ואינטימי, גדל והתרחב, אך האווירה הבלתי אמצעית (מלבד מכשירים ומיטות, כמובן) נשמרה בו. יערה וצוותה מאמנים ומדריכים מתעמלים ברמות שונות: מתחילים ומתקדמים, קבוצות של ספורטאי תריאטלון, אנשים שנפצעו, נשים בהיריון ועוד. כל אחד יקבל כאן יחס אישי ותכנית מדויקת המותאמת לצרכיו, לאופיו וליכולותיו.

של מי> יערה קאנץ
הכי הכי> שיעור משולב, בהנחיית מדריך ופיזיותרפיסט יחד - שירות ייחודי אצל יערה.
כדאי לדעת> "חבילת ההיריון" משלבת עבודה עם תזונאית ועם פיזיותרפיסטית המתמחה בחיזוק רצפת האגן - הכנה מצוינת ומדויקת לגוף לתקופת ההיריון, ללידה ולאחריה.
אתר> www.pilatesyaara.co.il

Pilates Ya’ara
Pilates Studio
A former dancer, Ya’ara brings years of experience and a holistic approach to her Pilates sessions. Her trained and attentive staff will build a training programme that is perfect for your needs, and the cosy studio, with its relaxed atmosphere (and all the required equipment) will ensure a successful and enjoyable workout.
Add> 3 Bareli St, Tel Aviv
Tel> 03-6447664; 050-6938096 Web> www.pilatesyaara.co.il