קובו-טו-מקס Kovo2Max

000
עד האופק הבא
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 054-2219353

מקסימום תוצאות

הדבר הכי חשוב בשמירה על כושר גופני הוא התמדה. אבל כדי להתמיד, צריך מוטיבציה מטורפת, משמעת ברזל, או את "Kovo2Max". מועדון הכושר של גלעד קובו, מאמן טריאתלון מוסמך ובוגר מסלול הבכירים של וינגייט, מחזיק צוות מיומן, מקצועי ומסור, שיוציא החוצה את איש הברזל החבוי בכם. על ידי שילוב מושכל בין אימונים אישיים לקבוצתיים תקבלו את היתרונות הטמונים
בשני סוגי האימון. בניית מערך האימונים האישי נעשה לפי הנתונים הפיזיים של כל לקוח ומשלב סוגי פעילות שונים - שחייה, ריצה, רכיבה ועוד. האימונים הקבוצתיים מגוונים ודינמיים ומתקיימים ברחבי הארץ. הקבוצה מאתגרת, מעודדת ותומכת ביחיד. המניע של גלעד ושל הצוות הוא להוביל אנשים להצלחות אישיות, ולעזור לכל מי שמגיע להפוך את אורח החיים הספורטיבי לחבר טוב.

של מי> גלעד קובו
הכי הכי> לעבור מהפך חיצוני ופנימי, לחזק את הגוף, הנפש והרצון ולהפוך קשיים לאתגרים.
כדאי לדעת> גם אם נדמה לכם שאתם הכי עצלנים, הכי לא בכושר והכי עסוקים שיש, ב"קובו-טו-מקס" יתוו עבורכם דרך ויבנו לכם תכנית שתתמודד עם כל מגבלה.
אתר> www.kovo2max.co.il

Kovo2Max
Personal and Group Training
Reaching your personal best is not always easy. There are always time, motivation and perseverance issues. Put yourself in the capable hands of expert trainer Gilad Kovo and his certified and skilled staff, and you will soon find yourself running, swimming, cycling and loving every minute.
Add> Country wide
Tel> 054-2219353
Web> www.kovo2max.co.il