גאיה Gaya

000
נעליים, תיקים וספא
מתחם בזל> אלקלעי 5, ת"א, 03-6022747 מלון מנדרין> יוניצמן 21, ת"א, 03-7161151   

הכול אודות גאיה

מה משותף לנעליים מהממות, תיקים איכותיים וספא מול הים? את. וגאיה. בוטיק הנעליים "גאיה" מייבא לארץ נעליים איכותיות בבלעדיות מאיטליה ומספרד. מבחר העיצובים גדול ומשלב בין מראה קלאסי ויוקרתי לנוחות ואיכות בלתי מתפשרות. בנוסף, החנות מציגה גם קולקציית תיקים מגוונת, של כמה מעצבים מובילים מאירופה. היחס הקשוב, השירות והדיאלוג התמידי עם הלקוחות מבדילים את "גאיה" ממתחריה, ומבטיחים שכל
אחת תמצא כאן את מבוקשה. הרצון לספק שירות לנשים שיודעות להעריך יחס אישי הוביל לפתיחת "גאיה ספא", ספא יפהפה במלון מנדרין. גם שם לא מתפשרים על איכות, ומציעים מגוון רחב ומפנק של טיפולים במחירים הוגנים. הכי פשוט להתמסר ל"גאיה", כי עם הנעליים הנכונות, התיק המתאים והפינוקים בספא, מובטחת לך הופעה ייחודית ומוקפדת.

הכי הכי> קולקציה קלאסית ורב גונית של מוקסינים מעור, לכל עונות השנה. יש כאלה שכבר התמכרו...
כדאי לדעת> יש גם חנות "אאוט-לט", עם דגמים מקולקציות קודמות בהנחות משמעותיות.
אתר> www.gayashoe.co.il

Gaya
Shoes, Bags and Spa
“Gaya” boutique imports exclusive shoes that are both beautiful and wonderfully comfortable. There is also an impressive bag collection all year round. “Gaya” is known for its attentive and personal service and knows exactly what it's clientele wants and needs. Luckily the pampering doesn’t stop there; “Gaya” opened a day spa that completes the feeling that it’s all about you.
Bazel> 5 Alkalay St, Bazel district, Tel Aviv, Tel. 03-6022747 Mandarin> Mandarin Hotel, 21 Yunitzman St, Tel Aviv, Tel.
03-7161151
Web> www.gayashoe.co.il