דרך הגוף Derech Hagufכותרת

000
מתחם טיפולים
כתובת> מנוחה 3, יפו    טלפון> 03-5084568

התנועה לשחרור הגוף והנפש

מראה הים הפתוח מול הבית ביפו הוא רק תחילתה של החוויה. זהו הקסם המלווה את "דרך הגוף", וזו הסיבה המרכזית לכך שהמקום מיוחד ושונה. הקסם השני של המקום הוא המטפלים. ב"דרך הגוף" צוות טיפול משובח שתשמחו להפקיד בידיו את הגוף והנפש לשעת מנוחה. לקסם השלישי קוראים "איורוודה "seed, שיטת הטיפול הדומיננטית במתחם. בשיטה זו נהנים מעבודת גוף
עמוקה ויסודית במיוחד, המשלבת אלמנטים של יוגה ונשימות עם מתיחות להארכת השרירים ולהגמשת המפרקים. לצד אלה מציע המקום מבחר טיפולים נוספים לגוף ולנפש, כמו טיפול ייחודי לנשים בהיריון או דיקור קוסמטי לפנים בשילוב עיסוי פנים (נהדר לשיפור מראה העור, וגם נעים במיוחד). לכו להתפנק.

של מי> מריאן שוויצר, נטע גולן-שוויצר הכי הכי> עיסוי "איורוודה seed" בשילוב כריות צמחים חמות ומאודות. מושלם כבילוי חורפי.
כדאי לדעת> סדנה לזוגות שבה לומדים איך לפנק זה את זה, לערוך טיפולים ועיסויים ולסייע זה לזה להפיג את המתח מחיי היום-יום. חוויה זוגית אינטימית ומעצימה.
שעות פתיחה> בתיאום מראש.
אתר> www.bodycourse.com

Derech Haguf
Wellness Center
Once you walk through the door of this clinic, located in Jaffa, by the sea, be sure that you will feel totally different on your way out. "Derech Haguf" specializes in the "Seed Ayurvedic" method of treatments. Originating in Puna district, in India, this complex treatment offers deep relaxation and detoxification for your body, mind and soul.
Add> 3 Menucha St, Jaffa
Tel> 03-5084568
Web> www.bodycourse.com