ארט ספא Art Spa

000
ספא בוטיק בערבה
כתובת> מושב עין יהב    טלפון> 052-3666283

שלווה דרומית

המקומיים כבר גילו את הסוד הקסום הזה, ועכשיו תורכם. אושרה בלייברג, תושבת עין יהב שבערבה, פתחה בחצר ביתה מתחם טיפולים משובח, פשוט ויפהפה. המבנה הכמו-קולוניאלי מארח שלל טיפולי גוף-נפש: טיפולים קוסמטיים, עיסויים מסוגים שונים, טיפולים לנשים בהריון, פדיקור ומניקור ועוד. המקום מאובזר בכל טוב - בגדי ים בכל המידות, סוגים שונים של סבונים ומוצרי טיפוח, סרטים, ספרים וכל מה שצריך כדי להעביר יום שלם בפינוק. המקום האינטימי שומר על פרטיות הלקוחות
וברגע שיש שני מטופלים או יותר, המתחם כולו נסגר לרווחתם. תוכלו להתפנק פה בארוחות בוקר מגן הירק הביתי, מעשה ידי שף הבית - בעלה של אושרה - ואפילו בארוחות ערב משובחות. הצוות המיומן, המורכב מבוגרי בתי ספר לרפואה משלימה, ידאג שתצאו מחוזקים, רגועים, שלווים ויפים יותר. לבד, בזוג או בקבוצה - "ארט ספא" ערוך לקבל אתכם, ולתת לכם בלעדיות על כל הטוב הזה.

של מי> אושרה בלייברג
הכי הכי> "חלום מתוק", חבילת טיפולים זוגית - שני טיפולים לבחירה, ארוחה פרטית מעשה ידי שף, ובר חופשי.
כדאי לדעת> לא צריך להישאר לישון כדי ליהנות מהמתחם הנהדר הזה. בדרך צפונה או דרומה, או בשעת טיול בסביבה, הגוף שלכם יגיד לכם תודה על העצירה הזו.

Art Spa
Spa in the Arava
“Art Spa” is like a desert oasis. The colonial-like structure hosts a wide variety of fantastic treatments, from various massage techniques, to cosmetics, pampering packages and more. Whether you choose to go alone or with a group of friends, you are guaranteed a unique, calming and enjoyable experience.
Add> Moshav Ein Yahav
Tel> 052-3666283