סקלסקי - בוטיק עור Skalski - Leather Boutique

000
עיצוב, ייצור ושיווק אקססוריז ותיקים מעור
כתובת> אבולעפיה 19, תל אביב    טלפון> 03-6834505

פריז בתל אביב

כשעינת סקלסקי שבה מלימודי תואר שני בעיצוב אקססוריז במילאנו ומעבודתה בפריז, בחברת “Lancel” הוותיקה, היא הקימה בוטיק עור המתמחה בעיצוב תיקי יוקרה, חגורות, פאוצ'ים וארנקים מהעור האיכותי ביותר, המשווקים בארץ ובחו"ל. העבודה כולה נעשית בסטודיו, המשמש גם כחנות וכאולם תצוגה. הסגנון של עינת נע בין המודרני לאתני-אותנטי, ועבודותיה אלגנטיות ומוקפדות
מאוד. רבים מהפריטים הם מעשה אמנות של ממש, מעוטרים בהשחלות, ליפופים ואבזמים. הקולקציה רחבה וכוללת מספר רב של דגמים ומגוון של צבעים. עינת מתמקדת בנוחות, בפרקטיות של החלוקה הפנימית ובצרכיה של האישה המודרנית. את הבוטיק בנתה בעשר אצבעותיה, והיום כל משפחתה מועסקת בו. כל זה כאן, בתל אביב - אז למה לנו להרחיק למילאנו או לפריז?

של מי> עינת סקלסקי
הכי הכי> תיק בהשראת תיקי הרופאים של פעם, עשוי עור טבעי, תפור ומפוסל כולו בעבודת יד. בצבע קאמל, חום או שחור.
כדאי לדעת> עינת מעצבת גם תיקים ואביזרים בהזמנה אישית, ואפילו פריטים לגברים. בין פריטי היוניסקס בקולקציה תמצאו תיקים, חגורות מקושטות בעבודת יד וארנקים.
אתר> www.skalskidesign.com
מייל>info@skalskidesign.com

Skalski
Leather Bags and Accessories
Einat Skalski specializes in leather accessories. Her hand-crafted collection of bags, belts and wallets is made of high quality leather. Her beautiful work combines an ethnic look with modern touch. Practicality is a high priority and the outmost attention is paid to every detail.
Add> 19 Abulafia St, Tel Aviv
Tel> 03-6834505
Web> www.skalskidesign.com
Mail>info@skalskidesign.com