רוני קנטור Roni Kantor

000
אמנות הווינטאג'
כתובת> שד' רוטשילד 64, תל אביב    טלפון> 074-7033488

ד"ש מהנשים משדרות מדיסון

לשוטט בחנויות יד שנייה כולנו יודעות. אבל למצוא שם את הבגדים השווים ביותר, לשפץ אותם, לתקן, לשדרג ולהפוך אותם לגרסאות עדכניות ומופלאות לשיק הנהדר של עשורים רחוקים - זו המומחיות של רוני קנטור. קנטור מוצאת את הפריטים (בעיקר שמלות וחצאיות) בשווקים בחו"ל, מביאה אותם לסטודיו המקסים שלה ושם מפיחה
רוח חיים בבגדים ובבדים ישנים, ומאפשרת להם להשוויץ באופי ובסיפור החיים שלהם. לצד הבגדים היא מציעה גם נעליים, תכשיטים ושאר אביזרי אופנה תקופתיים, להשלמת המראה. כל פריט בסטודיו הוא חד פעמי, ומוצג לראווה לצד סיפולוקס ישן, מגזינים משנות הארבעים וכל שאר החפצים שרוני מלקטת באהבה.

של מי> רוני קנטור
הכי הכי> הסטודיו. האווירה הנעימה, המגוון הרחב של שמלות משגעות והאפשרות להפוך בהינף יד לאודרי הפבורן, מרלן דיטריך או בטי דרייפר. כדאי לדעת> אוסף הנעליים בחנות מציע טווח רחב של מידות (34-43) ואפשרות לשדרג את המראה בנגיעה קלה של וינטאג'.
אתר> www.ronikantor.co.il
מייל>info@ronikantor.co.il

Roni Kantor
Vintage and More
Roni has turned an eye for fashion and a passion for vintage into a brand. In her beautiful, cosy and welcoming studio, you’ll find gorgeous re-designed vintage dresses alongside fantastic accessories such as belts, jewellery and of course Roni’s wonderful vintage-inspired shoe collection.
Add> 64 Rothschild Ave, Tel Aviv
Tel> 074-7033488
Web> www.ronikantor.co.il
Mail>info@ronikantor.co.il