ניו נומאד New Nomad

000
חנות קונספט
כתובת> טשרניחובסקי 5, תל אביב    טלפון> 03-5282393

שחור זה יפה

השמלה השחורה הקטנה היא הפריט הכי חשוב שיש לאישה בארון הבגדים. היא משקפת את הסגנון והטעם שלה באופן המדויק ביותר, ומציגה אותה במלוא הדרה. ב"ניו נומאד" מתרכזים בפריט הנחשק הזה ומציגים אותו דרך מגוון מרתק של שמלות מבית היוצר של מעצבי על בין-לאומיים. לצד השמלות המרהיבות, חלקן חדשות וחלקן וינטאג' במובן הטוב ביותר של המילה, יש בחנות
גם אביזרי אופנה משובחים ועוד מבחר קפדני של פריטים: מזוודות של לואי ויטון, כובעים של פיליפ טרייסי מלונדון ועוד. הסטייליסטית של החנות מלווה כל קנייה באופן אישי, מתוך מטרה לבחור עבור כל אחת את הפריט המתאים לה, זה שיהלום את אופייה וגזרתה, ידגיש את הסגנון האישי שלה ויגרום לה לזרוח באור חדש וייחודי.

של מי> חגית ומארק ציין
הכי הכי> כובעים בעבודת יד של המעצב הבריטי הנודע והמוכשר פיליפ טרייסי. תוספת מושלמת ללוק חורפי או קיצי.
כדאי לדעת> החנות היא כמו ארון בגדים גדול של אישה עם סגנון וטעם משובח; המבחר נאה אך לא מוגזם, והמינונים המדויקים של חדש וישן, אלגנטי ונועז הופכיים את הקנייה למעוררת השראה, ונוחה.
אתר> New Nomad NN5 בפייסבוק
מייל>newnomad1@gmail.com

New Nomad
Concept Shop for Style Clothing
There is one item of clothing that is always chic, always classic and always appropriate; the little black dress. Celebrating this timeless piece of fashion is “New Nomad”. Unique designer dresses, dating back to the 60’s, are exhibited alongside carefully selected accessories, like Philip Treacy Hats from London, that will create the perfect look for any occasion.
Add> 5 Tchernichovski St, Tel Aviv
Tel> 03-5282393
Web> New Nomad NN5 on facebook
Mail>newnomad1@gmail.com