מיה שלו Maya Shalev

000
סטודיו לעבודות עור ייחודיות
כתובת> חברת ש"ס 8, נווה צדק, תל אביב    טלפון> 052-3655756;  03-5181303

עור חדש

יש משהו אחר בתיקים שמיה שלו מעצבת - הומור, תעוזה, מקוריות וניסיון מוצלח במיוחד לפרוץ גבולות של גזרה, סגנון וצבע. שלו, שלמדה עיצוב בבצלאל ובבית הספר לאמנות באוטרכט, התאהבה בעבודה בעור. בתחילת דרכה התמקדה בשיפוץ, שימור ושדרוג תיקי עור ישנים, והייתה ממעוררי תרבות השימור והחידוש של מוצרים מעוצבים בארץ. בהמשך פתחה חנות-סטודיו שבה היא
מייצרת סדרות מצומצמות של תיקים, חגורות ואפילו שלייקע'ס, כולם נושאים את חותמה הייחודי. בסטודיו מיה עובדת עם מתמחים, יוצאי בתי ספר לעיצוב, המבקשים ללמוד טכניקות מסורתיות של עבודה בעור, ואפשר לבקר, להתבונן בתהליכי העבודה, ומן הסתם להתאהב בתיק אחד או שניים, או יותר.

של מי> מיה שלו
הכי הכי> תיק חצי-קלאץ' - תיק ערב יוקרתי עם אבזם צדי המיועד לנשיאה ביד או מתחת לכתף.
כדאי לדעת> מיה מחזירה חיים וחן לתיקי עור ישנים (רק אם היא מתרגשת מהם) וגם לרהיטי עור, בעיקר כאלה בסגנון הבאוהאוס, בשל סוג העור העבה וקונסטרוקציית המתכת המאפיינים אותם.
אתר> www.mayashalev.com
מייל>s.mayush@gmail.com

Maya Shalev
Handmade Leather Items
Maya’s bags are unique, humorous and original. In her studio/workshop in Neve-Tzedek, she works with interns - newly graduated designers wishing to learn traditional leather processing techniques. Visit the studio to view the work process and you’ll probably leave with a purse, or a bag, or a belt.
Add> 8 Hevrat Shas St, Neve Tzedek, Tel Aviv
Tel> 052-3655756;
03-5181303
Web> www.mayashalev.com
Mail>s.mayush@gmail.com