מכולת Makolet

000
בגדי מעצבים, לייף סטייל
כתובת> הרימון 2, א.ת. אבן יהודה    טלפון> 09-8991171

אני זוכרת אותה מהמכולת

"מכולת" היא הכתובת האולטימטיבית למי שרוצה להרגיש טוב, להיראות טוב ולהתלבש טוב. החנות רחבת הידיים מאגדת קולקציות של מיטב מעצבי האופנה מהארץ ומחו"ל, פריטים לנשים בכל הגילים ובכל המידות שמציגים את טעמה המגוון והמשובח של הבעלים, ענת מורשטיין. המוכרות משרות אווירה מקצועית וביתית בעת ובעונה אחת, כזו שאוהבת, מקבלת ומכילה את כל מה
שנשים רוצות מאופנה. השירות הנינוח והקשוב, והחוש האופנתי המדויק של הצוות, מאפשרים לכל לקוחה למצוא כאן את הקו שלה. חוג הלקוחות של "מכולת" מתרחב והולך, וכל מי שמגיעה לכאן חוזרת שוב ושוב. קז'ואל ומתוחכם, ישראלי ובין-לאומי, כפר ועיר נמזגים כאן לחנות מושלמת לכל מי שרוצה חוויית קנייה שפויה, בוגרת ואסתטית.

של מי> ענת מורשטיין
הכי הכי> המוכרות. כולן עוברות סדנאות סטיילינג מעמיקות ומצליחות להרכיב עבור כל לקוחה מלתחה מושלמת שתגרום לה להרגיש יפה, נינוחה ואופנתית.
כדאי לדעת> בגלריה של החנות יש סטודיו לפילאטיס ויוגה, המארח חוגים קבועים וגם סדנאות חווייתיות שונות לנשים - סטיילינג, גוף ונפש, אופנה ועוד.
אתר> www.facebook.com/makolet.fashion
מייל>makolet11@gmail.com

Makolet
Designer Clothing, Life Style
A wide range of clothing and accessories as well as pleasant, attentive and professional sales staff are what makes “Makolet” such a unique and exciting place to shop at. The broad selection of sophisticated casual wear, awaits savvy, fashion loving women of all ages.
Add> 2 Harimon St, Even Yehuda
Tel> 09-8991171
Web> www.facebook.com/makolet.fashion
Mail>makolet11@gmail.com