אילנית שמיע IS By Ilanit Shamia  IS  

000
בגדים, אביזרים, חפצים
כתובת> מרכז בעלי מלאכה 12, תל אביב    טלפון> 03-7363734; 054-4748112

מעדניית עיצוב

מעצבת האופנה אילנית שמיע פתחה לפני שנה חנות תחת המותג “IS”, והפכה אותה לבוטיק המציג לא רק את הבגדים המתוחכמים והיפהפיים שלה, אלא גם יצירות של מעצבים צעירים בתחום האופנה ובתחומים נוספים. הקולקציה הנוכחית משופעת בגזרות מעניינות ובתיפורים בלתי שגרתיים, השוברים את המבנה הקלאסי של הבגד מבלי לפגום בצללית הנשית שלו. ברוח זו, של עיצוב מאתגר, מוצגים בחנות פריטי אופנה של המותגים "גורילות" ו"שנקה בנקה", אביזרי אופנה של סמדר שני
ואילן אורבך, ופריטים מקוריים כמו גלויה עשויה קרמיקה ומלווה בטוש מחיק לכתיבת הודעות, או עפרונות המעוצבים כהעתק מדויק של מקלות תיפוף של חברת     “Suck.UK”, שמוצריה נמכרים גם בחנויות מוזיאון ברחבי העולם. חלק מהפריטים מוצגים גם בחנות המוזיאון של MoMA. התצוגה העדכנית הזו וקולקציית הבגדים של “IS”, מעוררים את התשוקה להכניס את העיצוב לחיי היום-יום.

של מי> אילנית שמיע
הכי הכי> בין הקולקציות הרשמיות תמצאו כאן גם פריטים בודדים או סדרות קטנות בעבודת יד, פרי עבודתה של אילנית או בעיצובם של המעצבים המתארחים.
כדאי לדעת> פריטי העיצוב המשלימים, המוצגים בחנויות מוזיאון משובחות ברחבי העולם, מתחלפים, מתעדכנים ומתחדשים לאורך כל השנה.
אתר> www.ilanit-is.com
מייל>ilanitshamia@gmail.com

IS By Ilanit Shamia
Fashion, Accessories, Product Design
Fashion designer Ilanit Shamia has opened a new boutique where she offers not only her fabulous collection under the brand name “IS”, but also a fantastic selection of accessories and designer items that until now you would have had to go all the way to MoMa or the Tate Modern to find.
Add> 12 Merkaz Ba’alei Melacha St, Tel Aviv
Tel> 03-7363734; 054-4748112
Web> www.ilanit-is.com
Mail>ilanitshamia@gmail.com