יפעת הילל Ifat Diamond Jewellery

000
עיצוב תכשיטים
כתובת> צהלה, תל אביב    טלפון> 054-3972958

יהלומים לנצח

כבת למשפחת יהלומנים, יפעת הילל קיבלה את היהלום הראשון שלה כמתנת בת מצווה, ומאז היא מאמינה שתכשיט יהלום הוא משהו שכל אישה חייבת לעצמה. את האמונה הזו היא מגבה במחירים שפויים לתכשיטים המעודנים שהיא מעצבת ויוצרת בעבודת יד - תכשיטי יהלום, זהב ואבני חן. הסגנון שלה אלגנטי, עדין ונוח - תכשיטים שאפשר לענוד ביום יום, שמאירים את
העונדת ולא מאפילים עליה. צמידים, טבעות או שרשראות - יפעת מעצבת את התכשיטים יחד עם הלקוחה, קשובה לתשוקותיה ולצרכיה, אבל גם מביאה את הקו שלה לעיצוב, קו המושפע מעבודתה כמעצבת פנים ומשהות ארוכה בניו יורק. התכשיטים היפהפיים שלה נמכרים בארץ, בניו יורק ובלוס אנג'לס, לנשים שיודעות באמת שיהלומים הם חבריה הטובים של האישה.

של מי> יפעת הילל
הכי הכי> צמידים עדינים במיוחד, עשויים שרשראות דקות משובצות יהלומים. מרחוק הם נראים כמו קעקוע דקיק.
כדאי לדעת> אפשר תמיד לחזור עם התכשיט ליפעת, להוסיף, לשדרג ולשנות אותו, גם שנים אחרי הרכישה. אפשר גם להביא אבני חן או תכשיט ישן ולשבצם בתכשיט חדש.
אתר> www.ifathillel.com
מייל>ifat.hillel@gmail.com

Ifat Diamond Jewellery
Jewellery Design
Ifat truly believes that diamonds are a girl’s best friend. Her handmade diamond studded pieces are delicate and refined and can be adorned while wearing jeans as much as while wearing an evening gown. Ifat uses gold, platinum, black diamonds and other stunning gems in her unique, custom made designs.
Add> Tzahala, Tel Aviv
Tel> 054-3972958
Web>www.ifathillel.com
Mail>ifat.hillel@gmail.com