גל פדני Gal Padani

000
עיצוב וייצור תכשיטים
כתובת> גלגלי הפלדה 16, א.ת. הרצליה פיתוח    טלפון> 09-9575616; 054-6969101

מעצבת הרגש

גל פדני, בת למשפחת התכשיטנים הנודעת, נולדה ליצירה, לאהבת האסתטיקה ולעשייה אמנותית. בסטודיו שלה, שהוא גם חלל תצוגה, היא מעצבת ומייצרת קולקציות תכשיטים יפהפיות, השואבות את השראתן ממקורות שונים. המשותף לכולן הוא האהבה הגדולה למקצוע, לבני אדם ולעיצוב נקי, מינימליסטי וחף מיומרות. אבן היסוד של העבודה שלה הוא דיאלוג עם הלקוח.
כך היא מייצרת את קולקציית ”One of a Kind” שלה, שבה אין תכשיט הדומה למשנהו, וכך גם בקולקציות האחרות - תכשיטים משובצים ביהלום קטן לציון אירועים מיוחדים, קולקציה בהשראת הים, קולקציית טבעות אירוסין ונישואים ועוד. העבודות הנפלאות שלה מוצגות ברשתות המובילות בישראל וכן בסטודיו, שהוא לב העסק והחממה היצירתית והמזמינה שלה.

של מי> גל פדני
הכי הכי> “Mandala” - קולקציה מרהיבה של צורות גיאומטריות המתברגות זו לזו, ובהן חבויים אלמנטים מעולם הקבלה. בתוך התכשיט אפשר לשלב אבנים שונות.
כדאי לדעת> התכשיט הוא תוצאה של דיאלוג אינטימי עם הלקוח; מחשבה, תפיסת עולם ורגש המועברים כולם לתוך החומר והעיצוב.
אתר> www.galpadani.com
מייל>studio@galpadani.com

Gal Padani
Jewellery Design
In her lovely studio, Gal Padani creates and exhibits her beautiful jewellery. Her collections are varied and diverse and her style minimalistic and pleasant. Gal also makes one-of-a-kind pieces that are created through a dialog with her client, resulting in wonderfully sensitive and personal jewellery.
Add> 16 Galgalei Haplada St, Herzliya
Tel> 09-9575616; 054-6969101
Web> www.galpadani.com
Mail>studio@galpadani.com