גלריה אגוזי Egozi Gallery

000
תכשיטים עתיקים ותכשיטי יוקרה יד שנייה
כתובת> מגדל אמריקה, שאול המלך 35, תל אביב    טלפון> 03-5277282

תכשיטים עתיקים

כבר שנים שאוהבי עתיקות, מכורים לתכשיטים עתיקים, אספני אמנות ויודעי ח"ן מגיעים למכירות הפומביות של גלריית אגוזי. שם הם מתחרים זה בזה ברכישת אוספים יקרי ערך של עתיקות, תכשיטים ייחודיים - עתיקים ויד שנייה - יצירות אמנות מישראל ומרחבי העולם ושאר פריטי אספנות. במבנה החדש והמרווח של הגלריה נפתחה עתה חנות המתמחה במכירת תכשיטים עתיקים
ותכשיטי יוקרה שמקורם בירושות ועיזבונות. כל התכשיטים עוברים בדיקות קפדניות ומוצעים עם פירוט מדויק של סוג הזהב והקראט, סוג אבני החן והיהלומים, וכמובן - גיל התכשיט, האמן, הסגנון ועוד. המחירים הנוחים בחנות עושים את הפריטים המרהיבים לזמינים עבור כל מי שמבין שיופי אמיתי, כמו יין, משביח עם הזמן.

של מי> יריב אגוזי
הכי הכי> מבחר גדול של טבעות אירוסין עתיקות, מקוריות ומיוחדות.
כדאי לדעת> בכל רגע מוצעים למכירה בגלריה מאות תכשיטים עתיקים ותכשיטים יוקרתיים מיד שנייה במחירים נמוכים מאוד, לרכישה מיידית.
אתר> www.egozigallery.com
מייל>egoziart@gmail.com

Egozi Gallery
Exclusive Antique Jewellery
For over two decades, antique lovers, Vintage addicts and art aficionados have been attending "Egozi Gallery" auctions. Unique artefacts, antique jewellery and collectable Israeli and international art are available. Now there is also a shop, in the gallery’s new location, where exclusive antique jewellery are on offer at a very reasonable price.
Add> 35 Shaul Hamelech St,Tel Aviv
Tel> 03-5277282
Web>www.egozigallery.com
Mail>egoziart@gmail.com