ורסנו Varsano

000
סוויטות פאר
כתובת> שבזי 11, נווה צדק, תל אביב    טלפון> 077-5545500

הפנינה של נווה צדק

השכונה הציורית ביותר בתל אביב היא מקום משכנו של מלון סוויטות משגע, שכאילו יצא ממגזין עיצוב אירופי מוביל. שבע סוויטות, כל אחת שונה באופייה, עוצבו כאן עד לפרט האחרון, כולן סובבות חצר פנימית מטופחת בת למעלה מ-120 שנים. הסוויטות מצוידות לעילא, יפהפיות ומתוחזקות על ידי צוות מסור, שיעשה הכול כדי שתרגישו בבית ותפיקו את המרב משהותכם בעיר שלעולם אינה
נחה. אנשי עסקים, זוגות או משפחות ימצאו כאן נווה של שקט ופינוק, ויוכלו לצאת מכאן לטיולים בשכונה ובעיר. האורחים גם ייהנו משירותיה הקולינריים של מסעדת "דלאל" הסמוכה - קונדיטוריה צרפתית קלאסית משובחת, מטבח עילי ואווירה צעירה, אמנותית ועדכנית. שילוב מושלם.

של מי> גיא וירון ורסנו
הכי הכי> סוויטת הלופט. סגנונה האורבני, נגיעות הרטרו והפטיו הפרטי משרים אווירה נינוחה, פרטית ושלווה.
כדאי לדעת> השירות אישי ואדיב, וכולל תשומת לב רבה גם לפרטים הקטנים ביותר. כל אורח הוא יחיד ומיוחד, ונהנה מצוות העומד לרשותו 24 שעות ביממה ומתחושה אמיתית של בית הרחק מהבית.
אתר> www.varsano.co.il
מייל>info@varsano.co.il

Varsano
Luxury Suits
This gorgeous hotel is situated in the heart of Tel Aviv’s most picturesque neighborhood. Four suits, beautifully designed to the smallest of details, surround a serene courtyard. The great setting, devoted staff and the personal service are sure to make you feel at home away from home.
Add> 11 Shabazi St, Neve Tzedek, Tel Aviv
Tel> 077-5545500
Web> www.varsano.co.il
Mail>info@varsano.co.il