המלון הסקוטי The Scots Hotel

000
מלון בוטיק
כתובת> סנט אנדרוס גליל, גדוד ברק 1, טבריה    טלפון> 04-6710710

המסורתי, הרומנטי והאנין

בפינות וברגעים מסוימים התחושה במלון הסקוטי היא כאילו הזמן עמד מלכת במאה ה-19, בה נבנו מבני הבזלת שבהם הוא שוכן. בעתות אחרות - כל מה שטוב, נכון ונוח בימינו-אנו עומד לשירות האורחים בני המזל. ההרמוניה בין חדש וישן, הנופך ההיסטורי והנוף הנהדר סביב עוטפים את המלון באווירה של רוגע ומסתורין. מלבד שירות מסור, עיצוב מוקפד ואריסטוקרטיה אירופית, מציע המלון לאורחיו מסע קולינרי אנין במסעדת
"טוראנס", המשלבת מסורת בישול גלילית עם טעמי גורמה מרחבי העולם. יש כאן גם בר סקוטי אותנטי, טיפולי ספא, בריכת שחייה עונתית, מסלול ארכיאולוגי, מרכז מבקרים, חדרי ישיבות וכנסים, קונצרטים בכנסיית המלון - "קאמרית בצהרי שישי" ומגוון של תוכן תרבותי בכל סוף שבוע. כל המרכיבים הללו עושים את המלון הסקוטי לפנינה חד פעמית בנוף הישראלי, ולמקום שרוצים לחזור אליו שוב ושוב.

של מי> הכנסייה הסקוטית
הכי הכי> ארוחת הבראנץ' הנפלאה של סופי השבוע ולינה בחדרים העתיקים המרהיבים, השוכנים בשני מבני בזלת בני מאה ועשרים שנה, ומאובזרים בסטנדרט גבוה במיוחד.
כדאי לדעת> מסעדת המלון אינה כשרה.
אתר> www.scotshotels.co.il
מייל>scottie@netvision.net.il

The Scots Hotel
Boutique Hotel
"The Scots Hotel" is situated in a stunning 19th century historical compound. In perfect harmony between old and new, this luxury hotel offers all the modern facilities you’d expect from a great hotel in a serene and tranquil environment, with a restaurant that offers a wonderful culinary experience and surrounded by beautiful, lush gardens.
Add> St. Andrew’s Galilee, 1 Gdud Barak St, Tiberias
Tel> 04-6710710
Web> www.scotshotels.co.il
Mail>scottie@netvision.net.il