מלון אוהלים Tent Hotel

000
לינה מפנקת בטבע
כתובת> פרדס חנה    טלפון> 04-6274495

חמישה כוכבים תחת כיפת השמיים

אם כבר ממש הגיע הזמן לחופשה מפנקת אבל אתם לא רוצים לוותר על חיק הטבע, תוכלו להביא את המלון אליכם - אל ההרים הירוקים, אל חוף הים הפתוח או למדבר השקט. "מלון אוהלים" הוא קונספט ייחודי המאפשר לינה מפנקת ומשודרגת באתרים שונים בחיק הטבע. האוהלים עשויים מקנבס איכותי, כוללים דלתות, חלונות ומרפסת, מעוצבים ומאובזרים עד הפרט האחרון. כל אוהל מציע נוחות מקסימלית ואבזור לפי בקשת
הלקוח - מיטות עם מזרנים איכותיים, מצעי כותנה, ריהוט, ובמתחם האוהלים יש אפילו אפשרות לשירותי מטבח, מים זורמים וחשמל. לבחירתכם מגוון סוגים של אוהלים, ברמות שונות. מתאים לנופש של זוגות, כאוהלי לינה ואירוח באירועים וחתונות, לחופשה משפחתית, ואפילו כחוויה ייחודית לנופש עובדים. ליהנות מאלפי כוכבים בשמיים במקום מכמה כוכבים במלון.

של מי> קבוצת "שנטיפי"
הכי הכי> התבודדות זוגית מפנקת ומלאה אהבה, אי שם בחיק הטבע.
כדאי לדעת> השמיים הם הגבול. אפשר להקים עד מאה אוהלים, ולקבל מגוון של שירותים נוספים ומשלימים, כגון קייטרינג, צוות שירות, טיולים והפקה.
אתר> www.shantipi.co.il
מייל>shantipi@netvision.net.il

Tent Hotel
Pampering Outdoors Lodging
“Tent Hotel” is a fantastic new concept for those seeking to sleep outdoors without having to give up on the comfort of a soft bed. From romantic couples’ to family sized tents, you will sleep in the luxury of quality tents, designed and equipped with everything you can think of; comfortable beds, furniture and even a kitchen, running water and electricity.
Add> Pardes Hanna
Tel> 04-6274495
Web> www.shantipi.co.il
Mail>shantipi@netvision.net.il