האטליה של טלי פרידמן Tali Friedman’s Atelier

000
סדנאות וסיורים קולינריים במחנה יהודה
כתובת> החרוב 14, שוק מחנה יהודה, ירושלים    טלפון> 02-5370666; 050-4619687

מעורב ירושלמי

אחרי 15 שנים של לימודים ובישול מקצועי החליטה השפית הירושלמית טלי פרידמן לשלב בין שתי אהבותיה - בישול וביקור בשוק - והחלה להדריך סיורים קולינריים בשוק מחנה יהודה. טלי מציעה סדנת בישול שהביקור בשוק הוא חלק בלתי נפרד ממנה. הקבוצה תטייל בהדרכתה בשוק, תגלה את מכמניו - הדוכנים הכי טובים, הבאסטות האיכותיות, הקצב הנכון - ובסיום הסיור תגיע
לאטליה, הסטודיו של טלי, עמוסה חומרי גלם טריים-טריים. התפריט, שנקבע לפי ההיצע בשוק באותו יום, יחד עם המתכונים, יישלחו לבתי המשתתפים בסוף היום. באטליה טלי תדריך את המשתתפים במלאכת הבישול, תטעם, תתקן ותייעץ, ובסופו של דבר כולם יישבו ליהנות מהמטעמים בליווי כוס יין משובח, באטליה עצמו או על הגג המשקיף לשוק.

של מי> טלי פרידמן
הכי הכי> אירוע אינטימי (עד 45 איש) על גג האטליה - ארוחת טעימות של 5-6 מנות, בניצוחה של טלי ובכיכובה של התוצרת היומית בשוק.
כדאי לדעת> טלי הוציאה לאור, יחד עם אלינוער רבין, את הספר "ירושלים, הסיפור הקולינרי", המציג דרך האוכל, השוק, שכונות, מסעדות ומתכונים את סיפורה הרב תרבותי של ירושלים.
אתר> www.haatelie.com
מייל>tali@haatelie.com

Tali Friedman’s Atelier
Culinary Tours and Workshops
With over 15 years of experience in the kitchen and a real passion for the marketplace, Tali’s culinary tours are a delightful experience. An educating tour through the market, while buying the best of produce, finishes at Tali’s atelier, where you will enjoy cooking and eating a fabulous meal.
Add> 14 Haruv St, Mahane Yehuda Market, Jerusalem
Tel> 02-5370666;
050-4619687
Web> www.haatelie.com
Mail>tali@haatelie.com