נוף אינסופ Nof Einsof

000
צימר יוקרה
כתובת> כפר קיש    טלפון> 04-6766330

איכות אינסופית

על גבעה מול נופו של הר תבור, בין כרמים ושדות מוריקים, שוכנות שתי בקתות יפהפיות. לכל בקתה בריכה פרטית מחוממת וג'קוזי ספא ענקי, רק בשבילכם. בפנים תמצאו מארג עדין של פריטים שהופכים את השהייה בחדר לתענוג צרוף: מצעים צחורים, רצפת עץ, תאורה חכמה, קמין מחמם לב והעובדה יוצאת הדופן שביניכם ובין הנוף לא חוצץ כל אדם או מבנה. 
הצד הקולינרי לא נותר מיותם, ולרשותכם עומדת מכונת קפה משובחת, מקרר שופע וארוחת בוקר עשירה, נדיבה וטעימה-טעימה. המתחם מיועד לזוגות בלבד, והוא כל כולו רומנטיקה. נדמה שתמי ויואב, הבעלים, חשבו על הכול, מלבד על ההתמודדות הקשה עם הצורך להשאיר את כל זה מאחור ולחזור למציאות.

של מי> תמי ויואב סגל
הכי הכי> אפשר לשכור במקום ריינג'ר 4X4 לנהיגה עצמאית באזור - מקבלים מפות, הסבר על פינות החמד באזור וסלסלת פיקניק מלאה כל טוב, ויוצאים לדרך.
כדאי לדעת> תמי סגל היא נטורופטית ומטפלת. אפשר להזמינה לטיפול מפנק ומשחרר והיא מארגנת, על פי הצורך, מטפל נוסף.
אתר> www.nof8.co.il
מייל>nofeinsof@walla.com

Nof Einsof
Luxury Chalets
Overlooking the Tavor Mountain, immersed in a green valley, rest “Nof Einsof” - romantic chalets. Each cabin has a private Jacuzzi, a heated pool, pampering toiletries and stunning views as far as the eye can see. Rent a 4wheel drive Ranger with a picnic basket full of goodies and you have the perfect weekend getaway.
Add> Kfar Kish
Tel> 04-6766330
Web> www.nof8.co.il
Mail>nofeinsof@walla.com