גלריה מאירהוף Meirhoff Gallery

000
בית אירועים תל אביבי
כתובת> דובנוב 8, תל אביב    טלפון> 03-6910168

אירועים באחוזת בית

ברחוב דובנוב, מהרחובות הירוקים יותר של תל אביב, נפתחה באחרונה "גלריה מאירהוף", מבית היוצר של "ג'קומטי", "דובנוב 8" ו"מנדיס". הגלריה היא בית לאירועים ומספקת חוויה ייחודית של אירוח שקט בלב הכרך הגדול. החלל מעוצב לעילא בעזרת ריהוט מאסיבי וחמים, פרקט לבן יפהפה ומתן תשומת לב לכל פרט ופרט, משלב באופן מוצלח במיוחד בין חגיגיות לתחושה ביתית. בחוץ יש גינה פרטית יפהפייה, המאפשרת
לאירועים לגלוש החוצה בנחת. מערכות וידאו ואודיו מתקדמות ואיכותיות מותקנות במקום, כדי לאפשר לכם להוסיף לאירוע כל תוכן שתרצו. הגלריה היא חלק מ"מרכז מאירהוף" לחינוך לאמנות של מוזיאון תל אביב, במקום מוצגות תערוכות מתחלפות של אמנים ישראלים. חתונה אינטימית, יום הולדת חגיגי, קוקטייל עסקי - הצוות הקשוב במקום ערוך ללוות אתכם לאורך כל אירוע שתרצו, באדיבות, יצירתיות ומיומנות.

הכי הכי> תחושת הפרטיות והנינוחות, האינטימיות של המקום, שמתמזגת באורח פלא בפעימות קצב החיים התל אביבי.
כדאי לדעת> החצר הפרטית והמבנה הייחודי והמעוצב של הגלריה יוצרים יחד תחושה של בית אמיתי בלב העיר.
אתר> www.meirhoff.co.il

Meirhoff Gallery
Events in Tel Aviv
This unique events’ venue is flawlessly designed to feel both exclusive and welcoming, with wooden floors, warm and inviting furnishing and an alluring private garden. From intimate weddings and special birthdays, to business cocktails, the private and urban gallery is a perfectly chic solution.
Add> 8 Dubnov St, Tel Aviv
Tel> 03-6910168
Web>www.meirhoff.co.il