הבקתות של קלם Kelem’s Wooden Cabins

000
צימר בוטיק בערבה
כתובת> מושב פארן    טלפון> 052-5450755/775

ערבה אורבנית

ענת ויובל קלם, זוג תל אביבי שעבר לגור בערבה, הקימו שתי בקתות אירוח בחצר ביתם והצליחו לשלב באופן מושלם בין כל מה שטוב ויפה בעיר לכל מה שמקסים אותנו במדבר. בקתות העץ מעוצבות בפשטות נקייה, כזו שכל מילימטר בה משדר איכות וסגנון. מיטה זוגית מפנקת, גלריית שינה לילדים, ג'קוזי ומטבח מאבזרים את החלל, לצד פינת ישיבה אלגנטית ומסך פלזמה. בחוץ יש מנגל, טבון וגז לבישול, וגינת תבלינים ריחנית. ומעבר לכל
אלה פרושה לפניכם הערבה במלוא הדרה ועל שלל האטרקציות ומסלולי הטיול המשגעים שבה. אבל גולת הכותרת היא האירוח החם והנכונות ליצור עבורכם חופשה מהנה. אם תרצו, תוכלו לבקר בשדות הפלפל ובבית האריזה של בני הזוג. אם לא, תוכלו פשוט ליהנות מהשקט, לנשום אוויר מדבר נקי ולחלום, לרגע קטן, על חיים אחרים.

של מי> ענת ויובל קלם
הכי הכי> האיכות הבלתי מתפשרת של המקום - בעיצוב ובאירוח - איכות שמאפיינת את מלונות הבוטיק של העיר הגדולה, אבל באווירה מדברית.
כדאי לדעת> ענת ויובל מארחים ביד רחבה ומכל הלב, אבל מקפידים על פרטיותם של האורחים. מי שירצה יוכל להצטרף אליהם לסיורים בשטח ולשיחה, ומי שלא, לא ירגיש בנוכחותם.
אתר> www.kelem.co.il
מייל>kelem@arava.co.il

Kelem’s Wooden Cabins
Boutique Chalets
Anat and Yuval kelem are former Tel-Aviv residents that shifted their lives to the desert. Now they share their experience with us. Their Chalets meet city sleeker’s standards while drawing you in to the calming spirit of the desert. You can join them for a tour of their farm or simply relax and let the desert’s special pace take over.
Add> 66 Moshav Faran
Tel> 052-5450755/775
Web> www.kelem.co.il
Mail>kelem@arava.co.il