חמדתיה Hemdatya

000
אירוח בבית איכרים
כתובת> סג'רה-אילניה    טלפון> 04-6765550; 054-5331033

כבוד לאדמה

מאה שנים לאחר שנבנתה החווה הזו במושבה סג'רה-אילניה, היא עברה לידיהם האוהבות של עתליה ואלי תרועה. בני הזוג שיפצו את המקום לתפארת, שיקמו ושימרו כל מה שאפשר היה להציל, בנו ברוח התקופה את מה שהיה חסר, והפכו את החווה למתחם אירוח מלא קסם, המשמר את רוחם של מקימי המקום - כבוד לאדמה, חיים הרמוניים עם הסביבה והטבע, שימוש נבון
במשאבים ופשטות. חדרי האירוח ב"חמדתיה", המתאימים לזוגות או למשפחות, מאובזרים לעילא במיטב הציוד המודרני, בשילוב אלמנטים נושנים כגון קמין עצים ומטבח איכרים מצויד בכל טוב. בחצר המזמינה יש בריכת אבן טבעית וג'קוזי, וגינות צמחי תבלין מחכות לקוטף. הבוסתן הגדול עוטף הכול בירוק והאירוח משלב תשומת לב לפרטים הקטנים ואהבה גדולה לטבע ולאדם.

של מי> עתליה ואלי תרועה
הכי הכי> ארוחת הבוקר מעשה ידי המארחים. גבינות ויוגורט מחלב עזים מקומי, סלטים מירקות הגינה הטריים, ריבות מפירות הבוסתן, ביצי חופש, לחמים שנאפו זה עתה - הכול טבעי ובטעם של פעם.
כדאי לדעת> "חמדתיה" היא נקודת יציאה מצוינת לטיולים ולמסלולים רבים בגליל התחתון - אזור מקסים ולא לגמרי מוכר של פינות חמד לטיולים בכל עונות השנה.
אתר> www.hemdatya.co.il
מייל>hemdatya@gmail.com

Hemdatya
Farmhouse Cottages
The structure is an original hundred-year-old farmhouse that has been lovingly and ecologically refurbished, the amenities on the other hand are up to the highest of 21st century standards. A beautiful compound, full of country charm and tranquility, offers a relaxing holiday, close to nature, without leaving a big eco-footprint. Eco-tourism at it’s best.
Add> Ilaniya-Sejera
Tel> 04-6765550; 054-5331033
Web> www.hemdatya.co.il
Mail>hemdatya@gmail.com