המקום Hamakom

000
מלון בוטיק בגליל
כתובת> מושב נטועה    טלפון> 050-3997206

מקום לחלום

מלון הבוטיק הגלילי נטוע על צלע הר ומתפרש על פני 21 דונמים. 12 סוויטות מפוארות, ענקיות (150 מ"ר) ומאובזרות לעילא, המתאימות לאירוח זוגי ורומנטי, למשפחות או אפילו לאירוח של קבוצה קטנה מחכות לכם כאן. בכל סוויטה תמצאו ציוד אודיו-וידאו משוכלל, מיטות מעשה ידי אמן, מצעים רכים-רכים, כורסת מסאז', מקלחת מפנקת, ג'קוזי ענקי ואפילו בריכת זרמים מחוממת!ארוחות הבוקר העשירות מתבססות על תוצרת מקומית,
כולל ביצים טריות הישר מהלול ולחם שנאפה במקום. צוות המלון מספק כל מה שהאורחים מבקשים הישר לחדרים - החל בעיתון היומי וכלה ביין אהוב או בזר פרחים ספציפי. הגם שהשירות והעיצוב במקום כמעט דורשים מכם לא לצאת מהסוויטה, הפיתוי של החצר הפרטית המבושמת ומעבר לה יערות הגליל, יקרא לכם אליו.

של מי> רחל ועמוס כהן
הכי הכי> הפרטיות. המרחבים הגדולים בין הסוויטות, החצרות המקסימות, הבריכה הפרטית בתוך הסוויטה - כל אלה מאפשרים ניתוק מושלם מהסביבה וחיבור מושלם זה לזה.
כדאי לדעת> אפשר להזמין מראש מיני פינוקים לפי בקשתכם וטעמכם האישי, ובהתאם לכל מאורע.
אתר>www.hamakom-suites.co.il
מייל>amos.rachel@gmail.com

Hamakom
Boutique Hotel
12 luxurious suits, each spaning over 150m, are situated on the side of a mountain in the lush, green Galilee. “Hamakom” is a very romantic and private hotel and with a heated pool and a giant Jacuzzi in each suit, the only reason to even leave your room would be to venture into the gorgeous surrounding forests of the Galilee.
Add> Moshav Netua
Tel> 050-3997206
Web>www.hamakom-suites.co.il
Mail>amos.rachel@gmail.com