בית במדבר Desert Home

000
יחידות אירוח לזוגות
כתובת> עין שביב 70, מצפה רמון    טלפון> 052-3229496

נעימה מדברית

הנוף הפראי של המדבר הוא שהעניק את ההשראה לעיצוב ולתכנון "בית במדבר" - יחידות אירוח שרוח המדבר נושבת מכל פינה בהן. היחידות תוכננו כך שמקסימום נוף ייכנס אליהן, דרך חלונות ענק, סקיי-לייט ושימוש בחומרים הטבעיים ובאומנות המקומית של האזור. בכל יחידת אירוח יש מטבחון מאובזר ומצויד, מיטה רחבת ידיים, קמין ללילות קרים, פינת ישיבה מצוידת בטלוויזיה,
סרטים וספרים. בגינה המשותפת היפהפייה יש אגן טבילה מעץ, ואווירה חמימה ושקטה. ארוחת הבוקר מבוססת על השפע החקלאי של האזור ומוגשת לחדרים בליווי המלצות נהדרות לבילוי ולטיול בחבל ארץ שרק מחכה שתגלו אותו. את החיבור בין הפנים לחוץ עושה חן הדר, הבעלים, באהבה גדולה לטבע, לאנשים ולאופיו הרגוע והמסעיר של המדבר.

של מי> חן הדר
הכי הכי> כל עונה מציעה משהו נפלא להתבונן בו מהמרפסת: מטר מטאורים, להקות ענק של ציפורים נודדות, שיטפונות בנחלים, פריחה נהדרת.
כדאי לדעת> גם בשיא החום הישראלי, הערבים במצפה רמון קרירים ונעימים - מפלט אידיאלי מהלחות של המרכז.
אתר> www.baitbamidbar.com
מייל>hchen@netvision.net.il

Desert Home
Desert Getaway
These delightful holiday units truly encompass the unique desert spirit. With huge windows, sky-lights and the use of local, natural materials, they are designed to let the spectacular view in. So when you’re snuggling in front of the fireplace on a cold night, you can feel the wild yet calm desert with all its glory.
Add> 70 Ein Shaviv St, Mitzpe Ramon
Tel> 052-3229496
Web> www.baitbamidbar.com
Mail>hchen@netvision.net.il