מלון בראון תל אביב Brown TLV Urban Hotel

000
מלון בוטיק בלב תל אביב
כתובת> קלישר 25, תל אביב    טלפון> 03-7170200

שינה עירונית

30 חדרי השינה של מלון “Brown TLV” הם כל מה שאנשי עסקים ונופשים מעודכנים צריכים - יפים, מפנקים, מצוידים בכל הטכנולוגיה הנדרשת, מרכזיים וחשוב לא פחות - לא יקרים. מלון בראון הוקם במבנה צנוע ששופץ לעילא, בסגנון עשיר וחם של שנות ה-70 של המאה הקודמת. מלבד החדרים יש במלון גם ספא, מרכז עסקים,
לובי מרווח ומעוצב (מקום מצוין לפגישות עסקים) וגג שיזוף רחב ידיים, המציע נוף תל אביבי עירוני במיטבו. בהמשך יקום במתחם המלון גם לאונג' בר לרווחת האורחים והקהל המתוחכם הפוקד את מקומות הבילוי באזור. דקות הליכה ספורות מהים, משוק הכרמל ומנווה צדק - מדובר במיקום המושלם ביום ובלילה.

של מי> בני הזוג ליאון אביגד וניצן פרי וקבוצת משקיעים פרטיים
הכי הכי> גג השיזוף המרשים, שממנו נשקף נוף אורבני של גגות וים, ועליו פינות ישיבה, מיטות שיזוף ומקלחות פתוחות מול הנוף. בחודשי הקיץ אפשר לקיים כאן אירועים פרטיים אקסקלוסיביים.
כדאי לדעת> למלון ארבע סוויטות ספא מושקעות, שבהן אפשר להתארח גם לפינוק רומנטי של כמה שעות הכולל עיסוי, שכשוך באמבט מלחים זוגי, בקבוק קאווה ונשנושים.
אתר> www.browntlv.com
מייל>hotel@browntlv.com

Brown TLV
Urban Hotel
A Boutique Hotel in the Heart of Tel Aviv The 30 bedrooms of the "Brown TLV" are everything the savvy traveler or business person needs; beautifully designed, equipped with all necessary gadgets and reasonably priced. There are also a spa, a business center, a spacious lobby and a tanning roof with great views of the urban surroundings.
Add> 25 Kalisher St, Tel Aviv
Tel> 03-7170200
Web> www.browntlv.com
Mail>hotel@browntlv.com