פינאטס Peanuts

000
להורים עם טעם טוב וילדים עם אופי
כתובת> הרותם 6, מושב רשפון     טלפון> 09-9514442

מעוצב מכף רגל ועד ראש

“Peanuts” היא חנות לילדים, כזו שברגע שההורים נכנסים אליה הם שוכחים שבעצם באו בשביל הילדים. הבגדים, הבובות, המצעים, הכריות - כולם מעוצבים היטב, מלאי הומור, מדויקים ואיכותיים; קולקציה שמוציאה מכל מבוגר את הילד שבו. הבעלים, עדי אליאב, היא בוגרת שנקר ומעצבת אופנה בעלת ניסיון רב. לחנות שלה היא בוחרת מוצרים של מותגי פרימיום מארה"ב
ומאירופה, כאלה המופיעים במגזינים כמו “Wallpaper” וזוכים בפרסי עיצוב יוקרתיים. המגוון המקסים של הפריטים הוא לא רק סופר-יפה וסופר-מגניב, אלא גם פרקטי: אביזרי עיצוב לחדר, שטיחים, בגדים וצעצועים שמשתלבים יפה בחיי היום יום. חוויית קנייה שהיא תענוג טהור, להורים ולילדים.

של מי> עדי אליאב
הכי הכי> המוצרים של Studio” “Dwell - מצעים, שמיכות, חלוקי רחצה, תיקי אוכל ותיקי גב משגעים. וגם “Mini Rodini” - בגדי ילדים מכותנה אורגנית, מעוצבים בהרבה הומור וסטייל.
כדאי לדעת> את המותגים המיוצגים ב-“Peanuts” תמצאו בחנויות המעודכנות ביותר בעולם בכל הקשור באופנה, טקסטיל ועיצוב תעשייתי, ובקרב הילדים הכי מגניבים שתפגשו.
אתר> www.peanuts.co.il
מייל>info@peanuts.co.il

Peanuts
Unique Design for Babies and Kids
“Peanuts” is a kids’ store that makes every parent wish they could be little again. Gorgeous cloths from high-end brands, shoes, dolls, linen, cushion and other cool accessories that will look great in every room and make every room look great, whether it’s tidy and organised or after a good rumble.
Add> 6 Harotem St, Rishpon
Tel> 09-9514442
Web> www.peanuts.co.il
Mail>info@peanuts.co.il