לאנצ'קיט Lunch Kit

000
פתרונות איכותיים לנשיאת מזון
כתובת> צייטלין 29, תל אביב    טלפון> 03-6851268

הקופסה האלופה

עובדי משרד רבים נשבעים מעת לעת שיביאו אוכל מהבית. ממחר. אבל השבועה הזו מופרת אחרי שלושה ימים שבהם נשפך להם הרוטב בתיק והשניצל חומם לבלי היכר במיקרוגל. כל העסק הזה של התניידות עם מזון היה מורכב, מלוכלך ולא ממש מוצלח, עד ש"לאנצ'קיט" הגיעו לארץ. באתר הנוח והמושקע שלהם תמצאו עשרות סוגים
של כלי נשיאה לאוכל - מתיקי אוכל לילדים, דרך מחממי ומקררי בקבוקים ועד צידניות מתקפלות ועוד. המוצרים איכותיים, בטיחותיים ואסתטיים, וישמרו על המזון שלכם חם או קר, ובצורתו המקורית, לא משנה איך נראה סדר היום שלכם. בריא, מזין, יפה, כלכלי ואקולוגי - עכשיו רק צריך להתחיל לבשל

הכי הכי> קופסאות "בנטו" - קופסה יפנית לנשיאת אוכל. קופסה תרמית, נוחה לשימוש ומיועדת למזון חם או קר, בעיצוב מהמם בסגנון יפני.
כדאי לדעת> כל המוצרים באישור האיחוד האירופי או ה-FDA האמריקאי, וכולם באישור מכון התקנים הישראלי. חשוב במיוחד כשמדובר במוצרים שבאים במגע עם מזון.
אתר> www.lunchkit.co.il
מייל>info@lunchkit.co.il

Lunch Kit
Food and Beverage Solutions
Taking home-cooked food to work or school just got a whole lot easier. With "Lunch Kit’s" food storage and carrying solutions, your food will reach its destination looking and tasting as you intended it to. It’s the perfect solution: healthy, economical, aesthetic and, let’s not forget, ecological.
Add> 29 Tseytlin St, Tel Aviv
Tel> 03-6851268
Web> www.lunchkit.co.il
Mail>info@lunchkit.co.il