כיסים כיסים KisimKisim

000
עיצובים שימושיים לילדים
טלפון> 054-6662576

סיפורים מהכיס

כמעט בכל שנה אנחנו קוראים כתבה או מאמר המבכה את תום עידן הספרים, או מציע להורים מודאגים עשרה טיפים לעידוד אהבת הקריאה בקרב הילד. הספרייה השקופה של "כיסים כיסים" היא בדיוק מה שהזאטוטים שלכם צריכים בשביל שספרים וקריאתם יהפכו לחלק משגרת חייהם. הספרייה היא למעשה שרוול פולימר שקוף, שבו תפורים כיסים המיועדים לספרים. הספרים
הנבחרים מוצגים בה במלוא הדרם, והילד או הילדה יוכלו פשוט לגשת, לבחור להם ספר בנוחות ולקרוא בו. בנוסף, כריכות הספרים הממוסגרות בספרייה הופכות לתמונה, המשתנה ומתחלפת עם קצב החלפת הספרים. המוצר הייחודי הזה מתאים גם לספריות ציבוריות או לבתי עסק אחרים המעוניינים להציג בדרך יפה, מאורגנת ובטוחה ספרים ומגזינים.

של מי> עינת גבעתי
הכי הכי> לראות את הילדים ניגשים לבד לספרייה, מוציאים ספר אהוב וקוראים לעצמם, בעצמם.
כדאי לדעת> עינת גבעתי מפתחת כל הזמן מוצרים פרקטיים להורים ולילדים. הפיתוח האחרון: “Car-Tik”, פתרון אחסון אולטימטיבי לצעצועי ילדים ברכב.
אתר> www.kisimkisim.com
מייל>info@kisimkisim.com

KisimKisim
Practical Design for Kids
“KisimKisim’s” book display solution (the Clear Library) is the perfect way of encouraging ones offsprings to read and make books a part of their daily routine. Einat Givati is the creative mind behind this innovation, as well as the ultimate car toy storage solution - the “Car Tik”.
Tel> 054-6662576
Web>www.kisimkisim.com
Mail>info@kisimkisim.com