ז'ובלה Jovle

000
חברה המתמחה בעולמות הפנטזיה והקסם
כתובת> יהלל 6, תל אביב    טלפון> 03-5222762

שיא הרגש

אמיר שרייבר מכיר את עולמם הפנימי של ילדים. לאחר שעסק בכתיבת תוכן לילדים, הקים את "ז'ובלה", חברה המתמחה בחוויה תיאטרונית פנטסטית. המשותף לאירועים שלו הוא היכולת לנתק את האורחים, ילדים ומבוגרים, מהמציאות, ולהכניסם לממלכה קסומה, עתירת אתגרים מחשבתיים העטופים בצורה פנטסטית ומעצימה. החברה עורכת אירועים פרטיים כמו ימי הולדת, אירועי בר מצווה וחתונות, וכן אירועים עסקיים כגון השקות מוצר.
לפעמים יהיו הילדים גיבורים של סיפור אגדה וייקחו את חבריהם למסע קסום, לפעמים תמומש החוויה כתיאטרון נודד החולף באירוע וסוחף איתו את עובדי החברה. כל אירוע מעורר את החושים ומספק חוויה בלתי שגרתית ,בין אם מדובר במופע אש של שדון בקרחת היער או בכלת השמחה המרקדת כפיה לצלילי נבל. ככה בדיוק מפעילים את עולמות הרגש.

של מי> אמיר שרייבר
הכי הכי> היכולת לקחת כל אורח וחוגג למעוף על כנפי הדמיון.
כדאי לדעת> הצוות של "ז'ובלה" מונה אמני במה מהשורה הראשונה, מומחים בתחומם שהוכשרו לעבודה הייחודית. אתר> www.jovle.co.il
מייל>jovle@jovle.co.il

Jovle
Fantasy and Magic
“Jovle” offers a rare chance for a perfect theatrical experience for children (and adults). The magic and fantasy take the participants away from reality, stimulating all the senses. The staff consists of first rate actors and other specialists who inspire the guests to transcend to an enchanted adventure on the wings of imagination.
Add> 6 Yahalel St, Tel Aviv
Tel> 03-5222762
Web> www.jovle.co.il
Mail>jovle@jovle.co.il