אימוש Imush

000
פאנקי דיזיין
כתובת> ארלוזרוב 10, הוד השרון    טלפון> 054-4623568; 054-4721671

אמהות חסרות מנוח

הבדים המקסימים, האיכות של כל תפר ותפר והפונקציונליות הם שעושים את המוצרים של סטודיו "אימוש" לכאלה שכל אמא, הורה או עולל יתגאו לשאת. התיקים הנהדרים יפים-יפים ובנויים בחוכמה רבה; שמיכות החורף העוטפות והמלטפות ושמיכות הקיץ הקלילות עשויות מבדים משגעים המיובאים מחו"ל; שקי השינה לתינוק, מצוידים בשרוולי מכנסיים וכובעים, לא רק מחממים ושימושיים במיוחד (מאפשרים חגירה במושב
המכונית), אלא גם ממוצרי התינוקות המדליקים שתראו; ושאר הפריטים המשלימים והאקססוריז של "אימוש" מבטיחים גם הם נוחות מרבית לצד סטייל משובח. המעצבות, ניבה רוטמן ויפעת אידלמן, חברות טובות וגם קרובות משפחה, אמהות מלאות סטייל ומעצבות מוכשרות. הסטודיו שלהן בהוד השרון הוא מקום מקסים לבקר בו ולקנות בו מתנה יפהפייה לאמא טרייה, לתינוק חדש או לעצמכן.

של מי> ניבה רוטמן, יפעת אידלמן
הכי הכי> תיק "to-go" - תיק קומפקטי עשוי בדים משגעים שיש בו מקום לכל דבר: חיתולים, בקבוקים מגבונים וכו'. אפשר לתלות אותו על העגלה או להכניסו לתיק גדול יותר.
כדאי לדעת> כל המוצרים מיוצרים בארץ, ברמת תפירה וגימור גבוהה במיוחד.
אתר> www.imush-design.com
מייל>info@imush-design.com

Imush
Funky Design
Whether it’s the charming fabrics with their lovely patterns, the quality stitching or the functionality, all designs by studio “Imush” are highly desirable items. The bags are beautiful and cleverly designed, the blankets are gorgeously cuddly, the bibs are delightful, and there’s so much more waiting in the pleasant and inviting studio.
Add> 10 Arlozorov St,Hod Hasharon
Tel> 054-4623568;
054-4721671
Web> www.imush-design.com
Mail>info@imush-design.com