הולהמאמא Hollamama

000
אקססוריז לאמהות ולנשים
טלפון> 054-6429626

אמהות בסטייל

ההיריון הראשון של יעל עוז-כרמון הוליד את בתה הבכורה, ואת "הולהמאמא" - מותג המתמחה בתיקי עגלה איכותיים, פרקטיים ומלאי סטייל. התיקים עשויים עור או בד ונוח מאוד לתלות אותם על העגלה. הם מתהדרים בחלוקה פנימית יעילה, הכוללת שני תאים לבקבוקים, תא פנימי גדול, תאים חיצוניים עם סוגרי מגנט, תא חיצוני הכולל משטח החתלה ותיק קטן נשלף לנשיאת הפריטים החיוניים ביותר. כחלק מהתרחבות המותג עיצבה
החיוניים ביותר. כחלק מהתרחבות המותג עיצבה עוז-כרמון ארבע "בובות" זהב וכסף, המתפקדות כחמסות לתלייה על שרשרת או לחיבור לעגלה. כל דמות מחויכת מייצגת אלמנטים נשיים-אימהיים אחרים, ומוטיב החמסה שזור בהן בצורה יצירתית ואינטליגנטית. ביחד ולחוד, המוצרים של "הולהמאמא" הם מתנה שכל אם תשמח לקבל, כזו שתשרת אותה כאמא, ותשמח אותה כאישה.

של מי> יעל עוז-כרמון
הכי הכי> שרשראות החמסה המקסימות. מתאימות לא רק לאמהות, אלא לכל אישה בעלת חוש אופנה מפותח.
כדאי לדעת> הפריטים של "הולהמאמא" מיועדים לנשים שרוצות את הפרקטיות ההכרחית להן כאמהות, מבלי לוותר על עיצוב יפה, אסתטיקה ואינדיווידואליות.
להשיג> ב"דיאדה", "טולמנ'ס" חנות המוזיאון, "תותי במושב" (רשפון), "מעוברת" (רמת השרון), "טפליא"
אתר> www.hollamama.com
מייל>hollamamastudio@gmail.com

Hollamama
Accessories for Women and Mothers
If you thought becoming a mother meant you had to abandon your personal style and panache, visit "Hollamama’s" website to learn that that is not the case. Beautiful and practical, "Hollamama’s" quality pram bags are delightful. The brand also presents lovely “Hamsa”; little guardian figures to hang on the pram or as a necklace.
Tel> 054-6429626
Web> www.hollamama.com
Mail>hollamamastudio@gmail.com