היידי Heidi

000
תיקים סטייליסטיים לאמהות
כתובת> שדרות וושינגטון 16, פלורנטין, תל אביב    טלפון> 072-2508822; 054-4706146

אחרת להיות אמא זה סתם תיק

לעבור לסטטוס של אמא ולשמור על סטייל זו משימה לא קלה, אבל עדי סמואל פיצחה עבורנו את הנוסחה. עדי, מעצבת והבעלים של "Heidi", הקימה מותג משובח לתיקי אמהות שלא נראים או מזכירים את תיק העגלה הקונבנציונלי. התיקים הסופר סטייליסטיים מצליחים לנפץ את השיממון השולט בתחום, ומשלבים את מרב היעילות והנוחות לצד מקסימום שיק. שילובי הבדים, העיצוב האלטרנטיבי והצבעוניות המשתנה של התיקים מעניקים
להם מראה נשי ומסוגנן. כל תיק מכיל כיסים לבקבוקים, תא לפריטים אישיים, תאים נשלפים, מחזיק למוצץ ולמפתחות, משטח החתלה וכמובן, אפשרות לתלייה על כל סוגי העגלות. התיקים בסגנון אורבני מובהק, המאפיין את עדי עוד מתקופת לימודיה בניו יורק. אפשר לשאת אותם על הצד או על הגב, והם יכולים לשמש גם כתיקים מושלמים לסטודנטיות, ובעצם לכל אחת.

של מי> עדי סמואל
הכי הכי> התיקים של עדי לא מיועדים רק לאמהות, יש גם מבחר תיקי קלאץ', תיקי ילדים ועוד. כדאי לתאם ביקור בסטודיו או להתרשם באתר.
כדאי לדעת> מלבד חנויות ברחבי הארץ, אפשר לרכוש את כל המוצרים גם דרך אתר האינטרנט או בסטודיו בתל אביב.
אתר> www.heidi-design.com
מייל>info@heidi-design.com

Heidi
Chic Mommy Bags
Adi Samuel, a graphic designer by trade, is yet to become a mom. That didn’t stop her, however, from designing super stylish, urban, and uber practical mommy bags. Whether you're carrying baby's accessories, or getting ready for a night out – you'll always be in style.
Add> 16 Washington Blvd, Florentine, Tel Aviv
Tel> 072-2508822;
054-4706146
Web> www.heidi-
Mail>design.com

Mail>info@heidi-design.com