אפרים מספרים Efraim Misparaim

000
סלון טיפוח לכל המשפחה
כתובת> מרכז דיאדה, הנשיאים 47, רעננה    טלפון> 09-7712728

לילדים זו חוויה, להורים זו מנוחה

ב"אפרים מספרים" מצאו את הדרך ללבם של ילדים. כאן לא רק יודעים לשוות לתספורת ניצוץ כיפי וקליל, אלא גם הוסיפו כמה פינוקים שיגרמו לכל ילד, ולכל הורה, לרצות לחזור הנה הרבה לפני התספורת הבאה. את המספרה המיוחדת הזו הקים אפי שיר, ספר בעל ניסיון של 16 שנה במספרות ילדים ומשפחה, ולעיצוב המקסים אחראית אשתו, ליאת שיר, בוגרת “F.I.T New York”. הרעיון בבסיס המקום הוא שתספורת יכולה להיות חוויה
 משפחתית מגבשת ומהנה. הילדים מבלים כאן וזוכים ליחס נעים ולתספורת איכותית מידי צוות מיומן, ויש אפילו עמדות פליי סטיישן שבהן אפשר לשחק בזמן התספורת. גם ההורים יכולים ליהנות משלל פינוקים, ובשעות הבוקר יש אפילו שירותי בייביסיטינג. מקום של כיף וקסם לילדים ושל מנוחה והתרעננות להורים. וכמעט שכחנו, תספורת לכולם.

של מי> ליאת ואפי שיר
הכי הכי> פינוק בוקר: להפקיד את הקטנים בידיה המיומנות של הבייביסיטר במקום וליהנות מטיפול מלא - תספורת, פן, מניקור-פדיקור, בניית ציפורניים ועוד.
כדאי לדעת> כדי להפיק את המיטב מן התספורת הראשונה של הילדים, רצוי להתכונן לתספורת די זמן מראש, להצטייד בחולצה להחלפה ובמצלמה, ולוודא שהילדים מרגישים טוב ולא עייפים מדי.
אתר>www.efraimisparaim.co.il

Efraim Misparaim
Beauty Salon for the Entire Family Kids aren’t the only ones who would want to come back for a haircut at this lovely salon. The great design; colorful and child friendly yet clean and elegant, is perfect for parents seeking a moment of calm and pampering and for kids of all ages.
Add> Dyada Center, 47 Hanesim St, Raanana
Tel> 09-7712728
Web> www.efraimisparaim.co.il