ירוק - כדי ליהנות בגינה שלך Yarok4You

000
מוצרי כיף לגינה
טלפון> 03-5499134

גינה לי מדליקה

אם הצלחתם להגשים את החלום הישראלי של בית עם גינה, כדאי לכם להיכנס לאתר הענקי של “Yarok4You” ולהפוך את הגינה שלכם לפנטזיה של ממש. מגוון המוצרים שהאתר מציג יהפוך כל חצר לגן מטופל, מפנק ושימושי. האתר מציע ה-כ-ל לגינה: החל מדשא סינתטי (ירוק תמיד וחסכוני) דרך ערסלים מיוחדים, מבני עץ לגינה כמו פרגולות ודקים, פינות ישיבה, מתקני משחקים, בתי עץ, מקלחונים סולאריים, אלמנטים דקורטיביים ועד שלל
דגמי סאונה וג'קוזי ובריכות שחייה עיליות מיוחדות בציפוי דק עץ. לאחר הקנייה הנוחה והפשוטה יגיעו אליכם המוצרים, תוך 48 שעות, ארוזים בנוחות, עם הוראות התקנה מפורטות, כלי עבודה מתאימים ואם צריך - צוות התקנה מיומן. המחירים הנוחים, ללא פערי תיווך, יעשו את החלום ממשי ומתאים לכל כיס. אפשר לראות את המוצרים גם בחצר התצוגה המרשימה ברמת השרון, בתיאום מראש.

הכי הכי> גינה ריקה, חדשה או מוזנחת תוכל להפוך תוך ימים ספורים לנווה ירוק ומפנק.
כדאי לדעת> דגמים מיוחדים שפותחו בחברה הותאמו במיוחד לתנאי האקלים בארץ.
אתר> www.yarok4you.co.il
מייל>info@yarok4you.co.il

Yarok4You
Fun Garden Products
The wide range of garden products on offer at “Yarok4You” is dazzling. Everything you could possibly need or want for your garden; furniture, playground equipment, Jacuzzis, solar showers, and the list goes on. One visit to their website and that bare backyard is on its way to being transformed into your own private oasis.
Tel> 03-5499134
Web>www.yarok4you.co.il
Mail>info@yarok4you.co.il