72 גג Top 72

000
עיצוב ושיפוץ הבית אקספרס
כתובת> הצדף 8, יפו    טלפון> 054-4600442

שפץ ביתה

הרבה מעצבים יבטיחו לכם חללים מעוצבים ובתים יפים אבל אף אחד, חוץ מאביב קופלר, לא יעשה את זה ב-72 שעות גג. עבודות שדרוג הבית וחידוש הרהיטים הזריזות שמציעה אביב - מעצבת פנים ויוצרת מחוננת המתמחה בצביעת רהיטים אמנותית - יהפכו את בלאגן השיפוץ לקצר ונסבל. הקונספט שלה הוא "תנו לי את המפתחות, סעו לסוף שבוע וחזרו לבית משופץ או לעסק שתתקשו
לזהות". הייחודיות בשירות שמציעים אביב וצוותה האמין והמיומן היא היכולת להתחייב לעבודות שיפוץ בפרק זמן נתון, שהוסכם מראש, על סמך תכניות ומפרטי צבע שנבחרו יחד עם הלקוח. שדרוג הבית יכול להתחיל בצביעה, להמשיך בשיפוץ רהיטים ולהסתיים במהפך בחדרי הרחצה, כולל אינסטלציה וחשמל. הזמן, והשמיים, הם הגבול.

של מי> אביב קופלר
הכי הכי> חידוש ארונות פורמייקה בעבודת שפכטל, צביעה אמנותית או אייג'ינג (תהליך יישון).
כדאי לדעת> אביב מרבה לעבוד עם ציפוי אמייל קר, והיא היחידה שמשתמשת בו בעיצוב בתים בישראל. האמייל משמש תחליף לשיש ומעניק אפקט מבריק ושקוף המזכיר זכוכית. אפשר להניח עליו סירים חמים והוא מתאים למטבחים, לחדרי אמבטיה ולשולחנות אוכל.
אתר> www.72gag.co.il

Top 72
Express Decorating and Design
How would you feel about going away for a weekend, knowing you’re coming back to a refurbished, rejuvenated home? Aviv’s renovating services can offer you just that. With her highly professional staff and a special knack for renewing furniture, Aviv will transform your home within 72 hours. Nice and easy.
Add> 8 Hatzedef St. Jaffa
Tel> 054-4600442
Web> www.72gag.co.il