טולמנ'ס אלסי Tollman’s Alessi

000
חנות הדגל של אלסי בישראל
כתובת> מתחם צמרת, ניסים אלוני 10, תל אביב    טלפון> 03-5347025

חנות. מוזיאון

"טולמנ'ס אלסי" נמצאת על הגבול הדק, אם גבול כזה קיים בכלל, שבין חנות למוזיאון, בין עיצוב לאמנות. החנות, בתכנונו של מעצב הקונספט רפאל נבות הפועל בפריז, שוכנת במתחם G היוקרתי, והיא חנות הדגל של המותג האיטלקי היוקרתי בארץ. שיתוף הפעולה בין "אלסי" ל"טולמנ'ס" הוא ארוך שנים, ומבטא את ההערכה שרוחשים ב"אלסי" לרשת הישראלית, כמובילה את תרבות העיצוב בישראל. בחנות היפהפייה, המעוצבת
בניקיון ויזואלי עתיר תחכום וסטייל, מוצג תמהיל מדויק של פריטים שעוצבו לאורך השנים עבור "אלסי". הקומקום "whistling bird kettle" של מייקל גרייבס, שהפך לאייקון עיצובי של המותג; מסחטת הלימונים המפורסמת של פיליפ סטארק; כלי נוי מבמבוק של האחים קמפאנה ועוד פריטים ותיקים ועכשוויים, ששינו ומשנים את פני העיצוב בעולם, ועושים את הבית והיום יום לחוויה עיצובית מרגשת.

של מי> שוקי שוורץ, צביקה גיור, יצחק סוארי, יורם באומן
הכי הכי> לראות בחלל אחד מעוצב פריטים של מעצבים כגון מייקל גרייבס, מסימו מורוצי, פיליפ סטארק, רון ארד והאחים קמפאנה.
כדאי לדעת> ביקור בחנות משול לביקור במוזיאון עיצוב בין-לאומי, עם השמות הכי נחשבים ופריטים שהפכו ליצירות אמנות.
אתר> www.tollmans.co.il
מייל>info@tollmans.co.il

Tollman’s Alessi
Alessi’s Flag Shop in Israel
International design giant “Alessi” has had a long standing collaboration with Israel’s leading design chain “Tollman's”. The two have joined together to open “Alessi’s” first store in Israel. A visit to the beautiful store is akin to visiting an international design museum, displaying the best in the world of design.
Add> 10 Nissim Aloni St, Tel Aviv
Tel> 03-5347025
Web> www.tollmans.co.il
Mail>info@tollmans.co.il