פרובנס דיזיין Provence Design

000
רהיטים מעץ מלא ברוח פרובנס
כתובת> הפרחים 17, מושב רשפון    טלפון> 09-9565734; 050-3727170

חופשה בכפר

אם גם אתם חזרתם מחופשה קסומה בפרובנס או בטוסקנה מלאי געגועים לאווירה, לאסתטיקה ולקצב הרגוע, יש לכם דרך מצוינת להכניס מעט מזה לחיים שלכם. צ'יקו שמש, נגר-אמן, מעצב, מנגר, משייף וצובע בנגרייה שלו ברשפון רהיטים יפהפיים מעץ מלא, שכל כולם קסם כפרי אירופי. הרהיטים נבנים בשותפות בין הניסיון והמקצועיות של צ'יקו לחלומות ולצרכים של
הלקוח. המטבחים, המיטות, הארונות והשולחנות עשויים בטכניקות צביעה מורכבות וייחודיות, המעניקים להם תחושה עתיקה-נושנה ונגיעה פרובנסלית מרגשת. באולם התצוגה רחב הידיים ברשפון תוכלו לראות את מבחר הדגמים שבנו ל-“Provence Design” את המוניטין, להיעזר בצוות המסור של החברה ולהתקרב עוד קצת לחיים הטובים בכפר.

של מי> צ'יקו שמש
הכי הכי> מטבח שלם המעוצב ברוח פרובנס. מקום מושלם לבשל בו, לתלות זר לוונדר על הקיר, לארח ולגדל משפחה.
כדאי לדעת> כל הרהיטים עשויים מעץ מלא ועוברים תהליך מיוחד של יישון בידי אנשי מקצוע. על המראה המיוחד מגנה שכבת לכה מיוחדת, השומרת על העץ במשך שנים.
אתר> www.provence-design.co.il
מייל>provence@netvision.net.il

Provence Design
High Quality Hardwood Furniture
"Provence Design" brings European “country style” to your home. Kitchens, beds, cupboards, tables and more are painted in a unique technique that gives them that special ruggedness of Provencale design. Their team of experts will help you bring a little bit of that magic to your home.
Add> 17 Haprachim St, Rishpon
Tel> 09-9565734; 050-3727170
Web>www.provence-design.co.il
Mail>provence@netvision.net.il