נומי מלול אוהד Nomi Melul Ohad

000
קולאז'ים, אלבומים, ציור ואיור
כתובת> הגליל 47/26, כפר-סבא    טלפון> 054-4823764 09-7654170

החיים כקולאז'

איך אורזים את החיים לכדי סיפור אחד? ואיפה מוצאים מתנה למי שיש לו כבר הכול? התשובה אצל נומי. נומי מלול אוהד, אמנית רב תחומית: מציירת, מאיירת, מעצבת ויוצרת מזכרות. לאחר תחקיר מקיף על האדם שלו מיועדת המתנה, היא אוספת תמונות, מכתבים, שירים אהובים ושלל אביזרים, ואז מרכיבה ומעצבת תמונת ויטרינה מרשימה, המכילה תיעוד נוסטלגי ומקורי. התמונה נראית כמו מגירת הפתעות, מעין תבליט בתוך קופסת 
תכשיטים גדושת פריטים. כל פריט מונח על מצע עץ ועובר עיבוד גרפי. בנוסף היא מרכיבה קולאז'ים דיגיטליים, שאותם אפשר להדפיס על כרטיס ברכה או על הזמנה לאירוע מיוחד. מי שירצה לטעום מכישוריה של נומי כציירת יוכל לבקר בסטודיו ובתערוכות שלה, או להזמין אותה לצייר על קירות ביתו - ציורים עדינים שנראים כמו טפט קיר. מתוק שבא לבכות.

של מי> נומי מלול אוהד
הכי הכי> אלבומי תמונות שבהם כל עמוד מאויר, צבוע ומקושט. יצירת אמנות.
כדאי לדעת> ציוריה של נומי מוצגים בתערוכות שונות ברחבי הארץ, לרוב היא מציירת על עץ, ויוצרת תבליט מחלקי דיקט המוצמדים זה לזה. אפשר להתרשם מיצירותיה גם בסטודיו שלה.
אתר> www.nomimo.com
מייל>nomimo@gmail.com

Nomi Melul Ohad
Collages, Albumsand Graphic Designs
Nomi is a multi-disciplinary artist using her expertise to create personal memento gifts and albums for birthdays, anniversaries or any other significant event, in a unique style. Her leading product is a memory box in which she imprints a collage of a person's history on wood.
Add> 47/26 Hagalil St, Kfar Saba
Tel> 09-7654170; 054-4823764
Web> www.nomimo.com
Mail>nomimo@gmail.com