ניצן מסדרת Nitzan Mesaderet

000
סידור וארגון דירות, משרדים ועסקים קטנים
טלפון> 050-7206017

עושים סדר אחת ולתמיד

בחלומות שלכם אתם קמים לבית מסודר, שבו לכל דבר מקום משלו. בגדי החורף ארוזים בקופסאות תואמות, הבוידעם מוכן למסדר, אוסף התמונות הישנות ממוין ואפילו הדסקטופ של המחשב נקי ויפה וכל קובץ נמצא בתיקייה הנכונה. "ניצן מסדרת" תוכל להגשים לכם את החלום. רקע עשיר באמנות ובעיצוב גרפי, טעם משובח, דייקנות וראש מאורגן הביאו אותה לפתיחת העסק הזה,
שיסדר לכם את החיים. ניצן לא רק מסדרת את הבית: היא תזהה את המקומות שמושכים אליהם בלאגן ותמצא להם פתרונות יצירתיים, תתאים לכל חלל את יחידות האחסון הנכונות לו ותלמד אתכם שיטות וכלים שיעזרו לכם לשמור על הסדר והארגון לטווח הארוך. התוצאה היא לא רק חלל אסתטי, מאורגן ונעים, אלא גם חיסכון מרשים במקום, בזמן ובכסף.

של מי> ניצן מרום
הכי הכי> לוונדר. ניחוח עדין מהארונות, ניירות ריחניים וזר פרחים. וגם קופסאות ואביזרי אחסון מיוחדים מחומרים טבעיים, ממוחזרים ומעוצבים, מחנויות מתמחות ברחבי הארץ והעולם.
כדאי לדעת> אפשר להזמין את השירות כמתנה לפני החגים, לקראת אירוע מיוחד או כעזרה להורים מבוגרים. פגישת ייעוץ ראשונה חינם.
אתר> "ניצן מסדרת" בפייסבוק
מייל> nitzanmarom@gmail.com

Nitzan Mesaderet
Space re-arrangement
A tidy house where everything’s clean and in its right place is a phone call away. "Nitzan Mesaderet", an expert in arts and design, is a precise and organized master of setting life straight. If you’re moving in, opening a new space or just want to tidy up your living space or workplace, "Nitzan Mesaderet" will rearrange your house so you’ll enjoy a clean space, with impressive savings in terms of time and money.
Tel> 050-7206017
Web> “Nitzan Mesaderet” on facebook
Email> nitzanmarom@gmail.com