לורי רקנאטי Lauri Recanati

000
פסיפס
כתובת> רבי חנינא 12, יפו    טלפון> 03-5184607

שברים ושלמים

יפו היא התפאורה המושלמת לעבודותיה של לורי רקנאטי - חדש מתחזה לישן, עתיק נטמע במודרני, שברים של היסטוריה שממציאים את עצמם מחדש, מתגלים והופכים למשהו אחר. הסטודיו היפהפה של לורי נחבא בחצר פנימית של בניין מחודש, והביקור בו הוא חוויה צבעונית ומקסימה. לורי היא אמנית מוזאיקה. היא אוספת זכוכיות, כפתורים, בובות, שברי חרסינה וחרוזים, והופכת אותם
ליצירות אמנות ולחפצים שימושיים - כדים וקערות, כיסאות מפוארים, קירות, מזרקות, פסלים ועוד. עבודותיה מזכירות עיצוב טקסטיל; היא מרכיבה טקסטורות ודוגמאות בצבעוניות עזה, ומשתמשת בתמהיל אקלקטי של פלסטיק וזכוכית, חלקי צעצועים ואבני קריסטל סוורובסקי, והתוצאה - פריטים מקוריים, מלאי הומור וחד פעמיים.

של מי> לורי רקנאטי
הכי הכי> סדרת "קליפסו" - כורסאות עתיקות בסגנון אנגלי, שהפכו תחת ידיה ליצירות אמנות מרהיבות, על חלקן אפילו אפשר עוד לשבת.
כדאי לדעת> טווח העבודות של לורי נע בין פריטי אספנות קטנים ושימושיים כמו לוח שש-בש, אגרטל או קומקום תה, ליצירות ענק אקסטרווגנטיות בהזמנה מיוחדת כמו מזרקות מים, חדרי אמבטיה ועוד.
אתר> www.lauri-recanati-mosaics.com
מייל>lauri@lauri-recanati-mosaics.com

Lauri Recanati
Mosaic
Lauri’s stunning studio holds a charming collection of her exceptional work. Vases and serving bowls sit alongside striking water features and armchairs that have been refurbished in her unique style. Glass, vintage buttons and broken china are transformed into imaginative, inspiring creations under Lauri’s skillful hands.
Add> 12 Rabbi Hanina St, Jaffa
Tel> 03-5184607
Web>www.lauri-recanati-mosaics.com
Mail>lauri@lauri-recanati-mosaics.com