הרברט herbert

000
בוטיק ריהוט
כתובת> אפ"ק 10, תל אביב-יפו    טלפון> 077-5501453

על ריהוט וסגנון חיים

עמרי פכט ירש את האהבה לנגרות מסבו, הרברט, ויחד איתה גם את הכבוד לעץ המלא ולטכניקות נגרות מסורתיות. לעצים הייחודיים שאיתם הוא עובד - אלון, אגוז אמריקאי, אמבויה, זית ועוד - יש נוכחות מרשימה, ועמרי מדגיש אותה על ידי ליטוש העץ בעבודת יד מדויקת. הרהיטים של “herbert furniture” הם אלגנטיים, מעודנים ובעלי נוכחות, בזכות העיצוב המדויק, המינימליזם והשילוב של חומרים כגון מתכת וזכוכית בפריטים. "הרברט" גם מייבאים מוצרים איכותיים ופריטים משלימים
של מותגים בין-לאומיים. תמצאו כאן למשל ריהוט חוץ-פנים מודרני בעיצוב מינימליסטי של “FueraDentro”, וכן את הקמינים האקסקלוסיביים של “Conmoto” - פשוטים לשימוש, אינם מצריכים כל חיבור, וידידותיים לסביבה בזכות השימוש בחומר הבערה ביו אתנול. בהרברט ממוססים את ההפרדה בין רהיטי הפנים לחוץ, וכל פריט יוכל לשמש אתכם בסלון או בגינה, הן מבחינת המראה והן מבחינת החוזק והעמידות.

של מי> עמרי פכט
הכי הכי> שולחן עץ הזית, עשוי מגזע עץ זית שנבחר במיוחד ועובד בעבודת יד, לאור המאפיינים הייחודיים של הגזע הספציפי. האופי והגיל של העץ באים לידי ביטוי בכל פריט, וכל רהיט שונה מקודמו.
כדאי לדעת> אפשר להזמין פריטים ייחודיים בהזמנה אישית.
שעות פתיחה> א'-ה' 10:00-18:00; ו'
09:00-13:00
אתר> www.herbert.co.il
מייל>contact@herbert.co.il

herbert
Furniture Boutique
Modern and minimalist, “herbert’s” indoor-outdoor furniture is unique, exclusive and durable. Quality hardwood is combined with metal as well as other eco-friendly materials, to create elegant and refined pieces that are sure to stand out. “herbert” offers a fantastic collection as well as custom made furniture, and imported items by international well known brands.
Add> 10 Apak St, Tel-Aviv
Tel> 077-5501453
Web>www.herbert.co.il
Mail>contact@herbert.co.il