8 ביחד Altogether 8

000
קואופרטיב קרמיקה
כתובת> יואל סלמון 11, ירושלים    טלפון> 02-6247250

11 פרשנויות לקרמיקה

קשה להאמין, כשנכנסים לגלריית הקואופרטיב הזה, כי כל הפריטים, הסגנונות והרעיונות המוצגים כאן הם כולם קרמיקה. אבל 11 האמנים שחברו כאן יחדיו מציגים כל אחד פרשנות משלו לעיסוק בחומר, טכניקות ייחודיות ועולם עיצובי שלם. הקואופרטיב החל את דרכו, לפני 20 שנה, כהתאגדות של שמונה אמנים (ומכאן שמו), שבחרו ליצור בנפרד אבל להציג ביחד. מכיוון שהאמנים הם
המפעילים את הגלריה, נוצר כאן קשר ישיר בין הלקוח לאמן, קשר שמעניק ערך מוסף לכל ביקור ורכישה. הסגנונות השונים של אמני הקואופרטיב (קרמיקה מצוירת, עבודות פורצלן דקיקות, מינימליזם כמו-סקנדינבי, חיתוכי תחרה ועוד) יוצרים יחד תמהיל מרתק של פריטים הנעים על הציר שבין שימושי לאמנותי, וחוויה אסתטית ייחודית.

של מי> אתל פיסרף, דורי שכטל זינגר, עדי שפירא, סימון סולומון, גתית טן-פי, ורד טנדלר דיין, יפעת שמעיה, שמאי גיבש, לורי גולדשטיין, סטלה להב, רותי סימון
הכי הכי> 11 סגנונות שונים וייחודיים, לכל טעם, ומגוון רחב של פריטים, לכל צורך.
כדאי לדעת> מכיוון שמדובר בקואופרטיב, הרכישה היא ישירות מידי האמן והמחיר ללא תיווך.אפשר גם להזמין במיוחד עבודות Custom-made.
אתר> חפשו אותנו בפייסבוק

Altogether 8
Ceramic Cooperative
They started as eight. Today there are eleven of them, eleven different ceramics artists that have joined together and opened a gallery to showcase their work. When visiting the gallery one experiences 11 unique and diverse styles of work, with a wide variety of pieces on sale, from the functional to the purely artistic.
Add> 11 Yoel Salomon St, Jerusalem
Tel> 02-6247250
Web> Find us on Facebook