אלון דודו ALON DODO

000
רהיטים
כתובת> עין חי 28, כפר מל"ל    טלפון> 073-7252616

עץ החיים

אלון דודו אוהב עץ. את החיוניות והחיות שבחומר, את החום, את הטבעיות והעל זמניות שלו. הוא מעצב ומייצר רהיטים שמעצימים את התכונות הטבעיות של העץ במקום להעלים אותן - סדקים וחריצים, "עיניים" וכל מאפיין אחר של החומר מוצאים את ביטויים ברהיט ומעניקים לו אישיות ייחודית. הסגנון המודרני והנקי נותן לעץ את כל הבמה, עירוב בין סוגי עץ שונים יוצר עומק ועניין, כמו גם שימוש בטכניקות מגוונות ומסורתיות
והניגוד שבין החומר הטבעי והחם לבין הקו הגיאומטרי הישר של הרהיטים. בחלק מן הרהיטים (שולחנות אוכל וקפה, קונסולות, ספסלים, גופי תאורה ועוד) אלון משלב גם מתכות ועור. בחנות הבוטיק המזמינה שלו תוכלו להתרשם ממגוון הרהיטים וגם לשטוף את העיניים בפריטים מרהיבים, שמשחקים על התפר הדק שבין רהיט לאובייקט, ומייצגים גישה אקולוגית ובת קיימא לעיצוב הסביבה הביתית.

של מי> אלון דודו
הכי הכי> סדרת "פאזל" -   רהיטי הסדרה (למשל שולחן הסלון "Butcher Puzzle") עשויים ממאות חתיכות עץ מחוברות.
כדאי לדעת> עבודת היד הדקדקנית יוצרת מראה מוקפד ויוצא דופן - מודרני, נקי ועל זמני, מראה שאינו נפוץ בזירת העיצוב הישראלית.
אתר> www.alondodo.com
מייל>alondodo@gmail.com

ALON DODO
Modern Organic Furniture
ALON DODO creates modern pieces of furniture that celebrate the unique qualities of wood. A true craftsman, Alon uses different types of wood and various traditional work techniques, such as inlay, to create his contemporary pieces. The raw material with its natural beauty is the inspiration to Alon’s extraordinary furniture.
Add> 28 Ein Hai St, Kfar Malal
Tel> 073-7252616
Web> www.alondodo.com
Mail>alondodo@gmail.com