פרנש French

000
טיפוח ופינוקים
כתובת> מלצ'ט 25א', תל אביב  טלפון> 03-5255045

שנסון לפינוק

יש הרבה מקומות המתחייבים לפדיקור ומניקור איכותיים, אבל רק ב"פרנש" כל טיפול, גם הפשוט ביותר, יסתיים בעיסוי ידיים או רגליים שיגרום לכם לצאת עם חיוך ולחזור למציאות רעננים ומחודשים. למכון היופי הקטן יש לוק צרפתי מעודן: הטאפט העדין על הקיר משתלב בריהוט ובלוגו, הקרמים נתונים בכלי פורצלן והמגע האישי מצוי בכל פרט ופרט. הסגנון הצרפתי
חודר גם לפסקול. בזמן שתשקעו בכורסה ותתמסרו למטפלות, תוכלו להיסחף עם שנסונים ומוזיקה צרפתית עכשווית. המטרה של שנטל וליזה, אם ובתה, היא להכיר את כל הלקוחות באופן אישי ולגרום לכל לקוח חדש לחזור. סוד הקסם ב"פרנש" הוא האפשרות להתנהל בטבעיות כמו בבית, אבל להרגיש VIP.
 


של מי> ליזה פרידמן
כדאי לדעת> המקום מתמחה גם בשיזוף בהתזה בחומרים טבעיים בלבד, לצבע שנשמר בין שבוע לעשרה ימים. על כל 9 טיפולי מניקור/פדיקור תקבלו טיפול עשירי חינם.
הכי הכי> פדיקור הכולל עיצוב ושיוף הציפורן, ניקוי כף הרגל, פילינג ומריחת לק, שבסופו עיסוי משחרר לכף הרגל.
אתר> www.frenchbiz.co.il
שעות פתיחה> א'-ה' 09:00-20:00; ד' 09:00-22:00; ו' 09:00-15:00
 

French
Beauty and Body Treatments
There are many places for quality pedicure and manicure, but only “French” will give you a foot massage that will keep you smiling throughout the day. The secret of this refined small beauty parlor is that is allows you to be natural, just like at home, yet feel like a VIP.
Add> 25a Melchet St, Tel Aviv
Tel> 03-5255045
Web> www.frenchbiz.co.il