ליב לייף LiveLife

000
ג'קוזי נייד
כתובת> מושב כפר ידידיה   טלפון> 077-7000667

פינוק מימי נייד

יש לכם מרפסת גדולה או גג? נכון שהם מחכים רק לג'קוזי? "סופטאב" הוא ג'קוזי נייד בעל מראה ספורטיבי. הוא עשוי מחומר רך ועמיד, שמשנה לגמרי את חוויית הטבילה. בזכות הקלילות והניידות שלו אפשר להציב אותו כמעט בכל מקום. ל"סופטאב" מנוע חיצוני שקט, שפועל בטכנולוגיה חדישה לחימום המים ללא גוף חימום, מה שהופך אותו לחסכן אנרגיה רציני. המבנה
העגול שלו מאפשר חופש תנועה ורביצה - מעין בריכה מחוממת קטנה, שמתאימה לזמן איכות אישי, לפינוק זוגי או לבילוי משפחתי. הג'קוזי מגיע בשלושה גדלים ועם כיסוי תרמי מתקפל. ויש גם אביזרים משלימים ומשדרגים כגון תאורה פנימית צבעונית מתחלפת, דק עץ דקורטיבי לעיטוף הדפנות או מגש לכוסות הנצמד למעקה. זה מה שנקרא לייף סטייל.
 

של מי> דני וענבר חכים
כדאי לדעת> שהייה יומית של 15 דקות בג'קוזי תורמת לשיפור איכות החיים ולבריאות. הטבילה ממריצה את כלי הדם, מפיגה מתח ומרפה את השרירים. הג'קוזי עומד בסטנדרטיים עולמיים ואושר על ידי מכון התקנים האמריקאי.
הכי הכי> למקם את ה"סופטאב" במרפסת עם נוף ולשבת בג'קוזי של 40 מעלות כשבחוץ יורד גשם.
אתר> www.livelife.co.il
שעות פתיחה> בתיאום מראש


LiveLife
Portable Jacuzzis
“Softub” is a contemporary-designed portable Jacuzzi. It is made from soft, durable material and has a quiet and energy efficient engine. You can choose from three sizes and add great accessories to complete the look. Now all you have to do is relax. Isn’t this what life is all about?
Add> Moshav Kfar Yedidia
Tel> 077-7000667
Web > www.livelife.co.il