אור רם Or Ram

000
מאמן כושר ומומחה לאורח חיים בריא
טלפון> 050-5657523

התעמלות בוקר

ברור לכולנו שפעילות גופנית חיונית לאורח חיים בריא. רק לא ברור לנו איך לעזאזל מתמידים בה. החוכמה היא לשלב אותה בחיי היום-יום. החוכמה היא ליהנות. אור רם, מאמן כושר מוסמך, בעל תואר שני ומרצה בווינגייט, הוא האיש שיעזור לכם להעלות דופק בחיוך. אור הוא בעל אופקים רחבים והשכלה מגוונת, וחשוב מכול - הוא אדם שתשמחו לפגוש ולקבל ממנו ליווי בתהליך כה
חשוב ומורכב. לאחר פגישה אישית שבה הוא מנתח את הנתונים של הלקוח, הוא מתאים לו תכנית אימונים אישית, בהתאם לשעות הפנאי שברשותו ולתקציבו. בין סוגי האימונים - תכנית הרזיה מקיפה, קבוצות הליכה וריצה, אירובי, אימוני כוח, עיצוב, אימון ילדים וכו'. בסופו של התהליך רוכש הלקוח כלים לקחת אחריות ולהתאמן באופן עצמאי.


כדאי לדעת> אור הוא אדם לבבי, בעל השכלה ותחומי עניין רבים. את השיטה להרזיה ולשינוי אורח חיים הוא פיתח עבור עצמו לפני 15 שנה, והשיל באמצעותה 30 ק"ג. אור מציע תכנית עבודה נגישה ללקוח - בבית, בים, בפארק ובכל מקום.
הכי הכי> מגוון: כל אימון הוא אחר. בכל אימון משתמשים באמצעים שונים וחדשניים.
אתר> www.orram.co.il

 

Or Ram
Personal Training

We know how important exercise is to a healthy and vital life, but how to get started? Or Ram, a certified personal trainer, has the solution. Ram will devise a personal training regime to match every client’s goal. Ram works with his own complete weight loss program, one that helped him lose 3o kg. 
Tel> 050-5657523
 Web> www.orram.co.il