אהבה, מעבדות ים המלח Ahava Dead Sea Laboratories

000
קוסמטיקה וטיפוח
כתובת> מתחם אלרוב, שד' ממילא, ירושלים    טלפון>  02-6243929  02-6243929

מים המלח באהבה

את מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה של "Ahava" אין צורך להציג. אפילו שרלוט מ"סקס והעיר הגדולה" כבר מכירה אותם ומאוהבת בהם. החנות החדשה והיפהפייה של המותג שוכנת במתחם אלרוב היוקרתי בשדרות ממילא. בחנות תמצאו את מגוון מוצרי המותג, המבוססים על מינרלים טבעיים ואצות מים המלח. צוות החנות ישמח לעזור לכם להתמצא במגוון המוצרים, להכיר את יתרונותיהם ולהתאים עבורכם את הקרם או הסרום
המושלם. וכל זה במרחק נסיעה קצר מהמקום שממנו הכול מגיע - ים המלח, על שלל סודותיו וסגולותיו. בחודש מרץ תיפתח חנות הדגל של "Ahava" בתל אביב, במתחם התחנה החדש בפאתי שכונת נווה צדק. החנות תעוצב בדומה לחנויות הדגל בלונדון, ברלין ובודפשט, ותכלול אזור חווייתי להתנסות בסגולות ים המלח, וכן קומת טיפולי פנים וגוף.


כדאי לדעת> ריכוז המינרלים במי ים המלח הוא הגבוה בעולם - 32% מינרלים, המעניקים למוצרי אהבה את כל יתרונותיהם.
הכי הכי> סדרת Mineral Botanic - סינרגיה של מינרלים בריאים מים המלח ותמציות מזינות מצמחים אורגניים בקרם רחצה מענג. תכשירים ידידותיים לעור המותירים תחושה נקייה וקטיפתית.
להשיג> בחנויות החברה ברחבי העולם. פרטים באתר.
אתר> www.ahava.com
שעות פתיחה> א'-ה' 09:30-22:00; ו' 09:30-14:30; שבת 17:30-23:00
 

 

 

 

Ahava Dead Sea Laboratories
Cosmetics
Ahava beauty care needs no introduction. Their new flag store in Jerusalem stocks their wide variety of products, from the new Time-Line anti-ageing series, to men’s products and all your old favorites. The staff is helpful and will be happy to assist in finding the perfect product for you.
Add> Mamila Blvd, Jerusalem
Tel>  02-6243929  02-6243929
Web> www.ahava.com